Ana SayfaBanka İş İlanlarıFibabanka Uzman Personel Alımları!

Fibabanka Uzman Personel Alımları!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Fibabanka eleman alımları kapsamında Bilgi Güvenliği yönetmen Yardımcısı pozisyonuna personel alımı gerçekleştiriyor. Bankanın personel alımı ile ilgili bütün detaylar haberimizde yer almaktadır.

Fibabanka Tecrübeli Personel Alımı

Fibabanka tecrübeli personel alımı ile ilgilenerek iş başvurusu yapacak olan adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği gibi bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Daha önceden bu alanda en az 3 yıl çalışmış ve sızma testleri ile ilgili araçlar hakkında bilgi sahibi olmaları, Linux ve Microsoft işletim sistemleri konusunda tecrübe sahibi olmaları, tercihen Powershell ve Java programlama dillerine hakim olmaları, İngilizce biliyor olmaları ve sözlü ve yazılı iletişimde ileri düzeyde kullanabiliyor olmaları, ekip halinde çalışmaya ayak uydurabilecek olmaları, değişken ve esnek iş ihtiyaçlarını karşılayabilecek yetkinlikte olmaları da gerekmektedir.

Banka tecrübeli personel alımları için başvuru yapacak erkek adayların da askerlik hizmetlerini bitirmiş ya da 2 yıl süreyle tecil ettirmiş olmaları isteniyor.

Banka Yeni Personellerinin Görevleri                             

Fibabanka yeni eleman alımları iş başvurusu yapıp, bankanın ilgili departmanı tarafından değerlendirildikten sonra işe alımı uygun görülen yeni personeller mobil uygulamalarda ve web uygulamaları ile ilgili açıkların tespiti ve bilgi güvenliğinin sağlanması amacıyla gerçekleştirilen sızma testlerinin yapılması, uygulamalarda bulunan açıkların ortadan kaldırılması için gereken çalışmaların başlatılması, bu konudaki projelerin yönetim sürecinde bulunulması, süreçleri ilgilendiren raporların hazırlanması gibi sorumluluklar üstlenecekler.

Fibabanka İş Başvuruları

Fibabanka iş başvurusu yapan adaylar gerekli aşamalara tabi tutulduktan sonra bankanın bünyesinde sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacaklar. 23 Eylül 2017 tarihine kadar başvurular kabul edilecektir. Banka personel alımı iş başvurusu yapmak, bu personel alımı ile ilgili bütün detayları öğrenmek isteyenlere aşağıdaki bağlantı yardımcı olacaktır.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-bilgi-guvenligi-yonetmen-yardimcisi-1839664

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,207TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.