Ana SayfaGündemABank Uygun Faizli Kefilsiz Taşıt Kredisi!

ABank Uygun Faizli Kefilsiz Taşıt Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

ABank tarafından sunulan ve en uygun taşıt kredileri arasında olan bu kredi kampanyası ile araç sahibi olmak isteyenler düşük faiz oranlarından faydalanarak istedikleri araca sahip olabiliyorlar.

ABank Kefilsiz Taşıt Kredisi

ABank avantajlı taşıt kredisi kullanımında kefil istenmemektedir. Ancak banka tarafından kredi ödemesi bitimine kadar satın alınan araca ipotek koyulmaktadır. En uygun taşıt kredisi ABank kampanyasında başlangıçta tek seferlik olmak üzere yüzde 0.5 oranında kredi tahsis ücreti alınır. Kredi tahsis ücretine yüzde 5 oranındaki BSMV dahil değildir. Bu kredinin satın alınan aracın tutarını karşılama oranı yüzde 70’tir. ABank, belirttiği kredi koşullarından olan kredi faiz oranları, kredi kullanımında istenen belgeler, teminat ve kefil isteme haklarını saklı tutar.

ABank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

ABank taşıt kredisi 5.000 lira ve üzerindeki tutarlarda kredi kullanımlarında faiz oranları kredinin vadesine göre değişmektedir. Buna göre; 1 -3 ay arasındaki vadelere yüzde 1.50 oranında, 4 – 6 ay arasındaki vadelere yüzde 1.48 oranında, 7 – 9 ay arasındaki vadelere yüzde 1.45 oranında, 10 – 12 ay arasındaki vadelere yüzde 1.45 oranında, 13 – 15 ay arasındaki vadelere yüzde 1.43 oranında, 16 – 18 ay arasındaki vadelere yüzde 1.42 oranında, 19 – 21 ay arasındaki vadelere yüzde 1.39 oranında, 22 – 30 ay arasındaki vadelere yüzde 1.37 oranında, 31 – 42 ay arasındaki vadelere yüzde 1.37 oranında, 43 – 48 ay arasındaki vadelere yüzde 1.38 oranında aylık faiz uygulanmaktadır.

ABank 30.000 Lira Taşıt Kredisi

ABank taşıt kredisi başvurusu yaparak 30.000 lira tutarında kredi kullanmak istediğini ve bu krediyi 36 ayda geri ödemek istediğini belirten bir müşteriye aylık yüzde 1.37 oranında faiz uygulanır. Bu kredinin aylık taksitleri 1.111 lira, kredi bitiminde ödenecek toplam tutar da 40.137,15 liradır.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.