Ana SayfaGündemABank Uygun Faizli Kefilsiz Taşıt Kredisi!

ABank Uygun Faizli Kefilsiz Taşıt Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

ABank tarafından sunulan ve en uygun taşıt kredileri arasında olan bu kredi kampanyası ile araç sahibi olmak isteyenler düşük faiz oranlarından faydalanarak istedikleri araca sahip olabiliyorlar.

ABank Kefilsiz Taşıt Kredisi

ABank avantajlı taşıt kredisi kullanımında kefil istenmemektedir. Ancak banka tarafından kredi ödemesi bitimine kadar satın alınan araca ipotek koyulmaktadır. En uygun taşıt kredisi ABank kampanyasında başlangıçta tek seferlik olmak üzere yüzde 0.5 oranında kredi tahsis ücreti alınır. Kredi tahsis ücretine yüzde 5 oranındaki BSMV dahil değildir. Bu kredinin satın alınan aracın tutarını karşılama oranı yüzde 70’tir. ABank, belirttiği kredi koşullarından olan kredi faiz oranları, kredi kullanımında istenen belgeler, teminat ve kefil isteme haklarını saklı tutar.

ABank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

ABank taşıt kredisi 5.000 lira ve üzerindeki tutarlarda kredi kullanımlarında faiz oranları kredinin vadesine göre değişmektedir. Buna göre; 1 -3 ay arasındaki vadelere yüzde 1.50 oranında, 4 – 6 ay arasındaki vadelere yüzde 1.48 oranında, 7 – 9 ay arasındaki vadelere yüzde 1.45 oranında, 10 – 12 ay arasındaki vadelere yüzde 1.45 oranında, 13 – 15 ay arasındaki vadelere yüzde 1.43 oranında, 16 – 18 ay arasındaki vadelere yüzde 1.42 oranında, 19 – 21 ay arasındaki vadelere yüzde 1.39 oranında, 22 – 30 ay arasındaki vadelere yüzde 1.37 oranında, 31 – 42 ay arasındaki vadelere yüzde 1.37 oranında, 43 – 48 ay arasındaki vadelere yüzde 1.38 oranında aylık faiz uygulanmaktadır.

ABank 30.000 Lira Taşıt Kredisi

ABank taşıt kredisi başvurusu yaparak 30.000 lira tutarında kredi kullanmak istediğini ve bu krediyi 36 ayda geri ödemek istediğini belirten bir müşteriye aylık yüzde 1.37 oranında faiz uygulanır. Bu kredinin aylık taksitleri 1.111 lira, kredi bitiminde ödenecek toplam tutar da 40.137,15 liradır.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.