TEB Çağrı Merkezi Personel Alımı!

Türkiye Ekonomi Bankası Genel Müdürlüğü’nde görev verilmek üzere telefon şubesi departmanına Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi personel alımı yapıyor.

Türkiye Ekonomi Bankası Genel Müdürlüğü’nde görev verilmek üzere telefon şubesi departmanına Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi personel alımı yapıyor.

TEB çağrı merkezi iş başvurusu yapmak isteyen ve diğer detayları öğrenmek isteyenler haberimizden bilgi alabilirler.

Banka Çağrı Merkezi Personel Alımı

Türkiye Ekonomi Bankası Dudullu’da bulunan Genel Müdürlüğü’ne çağrı merkezi personel alımı için başvuracaklarda nitelikler ilk başında İstanbul genelinde ikamet ediyor olmak geliyor. Banka personel alımı ile ilgili başvuru yapacak olan adayların üniversite öğrencisi veya üniversite mezunu olması gerektiğinin yanı sıra, 7/24 vardiya sistemine uyumlu olarak çalışabilecek olan kişiler olması gerektiği şartı da yer alıyor.  

 TEB çağrı merkezi eleman alımı başvurusu yapmak isteyen adayların stres toleransı yüksek, diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek olması, Microsoft Office programlarını etkin şekilde kullanması isteniyor. TEB bünyesinde telefon bankacılığı şubesinde çalışacak olan yeni banka personellerinin sabırlı, iletişim konusunda başarılı, değişimlere açık, zaman planlamasını doğru şekilde yapabilen adaylar olması da gerekiyor.

Banka çağrı merkezi müşteri temsilcisi pozisyonunda çalışacak olan banka yeni personellerinin satış yapabileceğine inanan kişiler olması ve başvuru yapacak olan erkek adayların askerlik görevlerini bitirmiş ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olması da gerekiyor.

İlgili:  Aktif Yatırım Bankası Özel Bankacılık Portföy Yöneticisi Alacak!

TEB İş Başvuruları

TEB iş başvurusu yapacak olan adayların tecrübeli veya tecrübesiz olması fark etmezken yeni alınacak olan personeller telefon bankacılığı biriminde müşterilerle birebir görüşmeler yapacaktır. Banka ürünlerini telefon görüşmeleri ile tanıtmak gerektiği durumda ise satışını sağlamak ile görevli olacaktır.

TEB banka personel alımı ile ilgili duyuru için başvuru yapacak olan adaylar en geç 15 Eylül 2017 tarihine kadar başvuru yapması istenmektedir. Banka personel alımı ile ilgili gerekli tüm detaylara aşağıdaki bağlantıdan ulaşılabilir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-644786

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.