Ana SayfaKredilerING Bank Ayda 1.000 TL Taksitle Konut Kredisi!

ING Bank Ayda 1.000 TL Taksitle Konut Kredisi!
I

-

Bankaların en uygun taksitli konut kredileri arasında olan ING Bank konut kredisi ile kredi kullanan kişilere taksit miktarını kendilerinin belirlemesine imkan veriliyor.

ING Bank Konut Kredisi Çeşitleri

ING Bank konut kredisi ile ayda 1.000 lira kredi taksiti ödeyerek ev sahibi olmak mümkün. Ev almak isteyenler için en uygun hale getirilmiş olan bankanın konut kredisi seçenekleri arasında eşit taksitli kredi ödemesi, eşit anaparalı kredi ödemesi, ara ödemeli kredi gibi seçenekler bulunuyor. ING Bank avantajlı konut kredileri hakkında bankanın Mortgage uzmanları tarafından detaylı bir şekilde kredi kullanmak isteyen müşterilere aktarılıyor.

ING Bank Avantajlı Konut Kredisi

ING Bank düşük taksitli konut kredisi ile ev alanların satın aldıkları konutun fiyatını kredinin en fazla karşılama oranı yüzde 80’dir. Bu kredide en fazla 120 aya kadar vade yapılmaktadır. Bir seferlik olmak üzere kredinin toplam tutarı üzerinden yüzde 0.5 oranında kredi tahsis ücreti alınır. ING bank konut kredisinin masrafları arasında ayrıca ekspertiz ücreti de bulunmaktadır. Bu ücret eve göre değişmekle birlikte en az 500 lira, en fazla ise 2.000 liradır. Kredi kullanırken alınan 172 liralık taşınmaz rehin ücreti de bir sefere mahsustur. Banka konut kredisi başvurusu yaparak bu kredi kullanımlarında Konut Sigortası ve DASK da mecburidir.

ING Bank 1.000 Lira Taksitli Kredi

ING Bank konut kredisi başvurusu yapan ve ayda bütçesinin 1.000 lira kredi taksiti ödemek için uygun olduğunu söyleyen kişilerin kullanabileceği kredi tutarı 65.825 liradır. Bu kredinin geri ödemesi ise faizler dahil 87.767 lira olup, bu taksit ve tutardaki kredinin tahsis ücreti 329 lira, krediye uygulanan aylık faiz oranı da yüzde 1.12’dir. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol