Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası Yeni Personel Alımları!

Yapı Kredi Bankası Yeni Personel Alımları!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası Portföy Yöneticiliği alanında personel alımı yapıyor. Portföy Yöneticiliği pozisyonuna Hisse Senedi Fonları biriminde görevlendirilmek üzere alınacak olan yeni banka personelleri ile ilgili detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. Aranan niteliklere sahip olan adayların Yapı Kredi iş başvuruları son tarihi geçmeden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Yapı Kredi Banka Personel Alımı

Yapı Kredi Bankası eleman alımları ile ilgili başvuru yapacak olan adayların yurt içi veya yurt dışında üniversitelerin Ekonomi, Finans, İşletme, Mühendislik veya İstatistik gibi ilgili bölümlerinden mezun olması gerekiyor.

Yapı Kredi bünyesine alınacak olan yeni banka personellerinin tercihen deneyimli olması isteniyor. En az 5 yıl bankaların sermaye piyasaları veya para piyasaları alanında çalışmış, tercihen fon yönetmiş olan personeller aranıyor. Banka deneyimli personel alımı iş başvurusu yapacak olan adayların Türev Araçlar ve SPK Düzen 3 lisanlarına sahip olması da gerekiyor. Aynı zamanda başvuru yapacak olan adayların makro ekonomi analizi yapabilmesi isteniyor.

Yapı Kredi deneyimli personel alımları iş başvurusu yapacak olan adayların ileri derecede İngilizce bilmesi, Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabiliyor olması, analitik düşünme yeteneğine sahip olması isteniyor. Banka personel alımı iş başvurusu yapacak olan erkek adayların ise askerliklerini yapmış olması veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olmaları isteniyor.

Banka Deneyimli Personel Alımı           

Yapı Kredi bankası eleman alımı iş başvurusu yapacak olan adayların bankanın periyodik bilgilendirme raporlarını hazırlanması istenirken bunun yanı sıra ise tüm piyasaların ve makro ekonominin, hisse senetlerinin takibinin yapılması için görev alacağı belirtiliyor.

Yapı Kredi Bankası İş Başvuruları

Yapı Kredi Bankası iş başvuruları ile ilgilenen adayların 14 Ekim 2017 tarihinden önce başvuru yapmaları istenmektedir. Banka iş başvurusu yapmak ya da daha ayrıntılı bilgi almak istenenler aşağıdaki bağlantıdan faydalanabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-portfoy-yoneticisi-1854634

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.