Krediler HSBC 20.000 Lira İhtiyaç Kredisi!

HSBC 20.000 Lira İhtiyaç Kredisi!

Son Güncelleme:

HSBC ihtiyaç kredisi ile eğitim, evlilik, beyaz eşya, tatil, acil sağlık gibi tüm harcamaların tümü karşılanabilir. Bankaların avantajlı ihtiyaç kredileri içinde yerini alan HSBC en uygun ihtiyaç kredisi ile vade farkına göre aylık faiz oranları uygulanıyor.

HSBC İhtiyaç Kredisi Kullanımı

HSBC kredi başvuruları bankanın şubelerine giderek yapılabilmektedir. Online kredi başvurusu şeklinde HSBC internet bankacılığı aracılığıyla ve bankanın telefon bankacılığı hizmeti ile de ihtiyaç kredisi başvuruları gerçekleştirilebilmektedir.

Bu kredi seçeneğinde hayat sigortası yaptırmak isteğe bağlıdır. Kredi sahibinin hayat sigortası yaptırıp yaptırmamasına göre faiz oranları değişmektedir. HSBC ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak bu krediden kullanan banka müşterilerinin 1 adedi fatura olmak üzere en az 3 adet otomatik ödeme talimatı vermeleri de gerekmektedir. HSBC kredi kampanyalarında teminat isteme, ek belge isteme, kampanya koşullarında ve faiz oranlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kredi Kullanımında İstenen Belgeler              

Banka ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak HSBC ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşterilerden kimlik belgesi, ücretli çalışanlardan son aya ait maaş bordrosu ya da çalıştığı şirketin antetli kağıdına yazılmış, kaşelenmiş, imzalanmış maaş yazısı, serbest meslek sahipleri için Ticaret Sicil Gazetesi’nde yer alan şirketin ilanı, son aya ait SSK bildirim belgesi, telefon, elektrik, su, doğalgaz gibi faturalardan biri gereklidir. Banka gerekli gördüğü takdirde kefil isterse aynı belgeler kefil için de istenmektedir.

HSBC 20.000 Lira İhtiyaç Kredisi

HSBC ihtiyaç kredisi online başvuru yaparak 20.000 lira tutarında kredi kullanan ve 24 ayda geri ödemek isteyen bir kişinin aylık kredi taksitleri 1.015 lira, bu tutar ve vadedeki krediye uygulanan aylık faiz oranı da yüzde 1.37’dir. Kredi bitiminde ödenen toplam tutar 24.466,25 lira, krediye uygulanan toplam faiz tutarı da 4.366,25 lira olarak hesaplanabilir. 

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,144BeğenenlerBeğen
7,221TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,496TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler