Banka İş İlanları Türkiye Finans Katılım Bankası Yönetici Asistanı Personel Alımı!

Türkiye Finans Katılım Bankası Yönetici Asistanı Personel Alımı!

Son Güncelleme:

Türkiye Finans Katılım Bankası Üst Düzey Yönetici Asistanı pozisyonunda görevlendirmek üzere personel alımları gerçekleştiriyor. Banka personel alımı ile ilgili başvuru şartları ve diğer tüm ayrıntılara haberimizden ulaşılabilir.

Deneyimli Yönetici Asistanları Alımı

Türkiye Finans yönetici asistanı alımı iş başvurusu yapacak olan adayların sahip olması gereken özellik ve şartların başında üniversitelerin İngilizce Mütercim Tercümanlık ya da İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Ayrıca İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri’nde İngilizce eğitim almış kişiler de banka yönetici asistanı iş başvurusu yapabiliyorlar.

Türkiye Finans personel alımı iş başvurusu yapacak adayların ayrıca bankacılık sektöründe daha önce en az 2 yıl olmak kaydıyla yönetici asistanlığı yapmış, akıcı bir şekilde İngilizce konuşan ve bu dili ileri düzeyde bilen, Microsoft Office programlarına hakim ve etkin bir şekilde kullanan, bankanın genel vizyonunun düzgün bir şekilde temsil edecek olan, analitik düşünebilen ve hızlı olarak karar verebilen yetkinliğe sahip, organizasyon ve planlamada başarılı, insan ilişkilerinde sorun yaşamayan, iletişimi güçlü, güleryüzlü kişiler olması gerekiyor.

Türkiye Finans Yeni Personellerin Görevleri

Türkiye Finans tecrübeli yönetici asistanı iş başvurusu yapan ve bankanın ilgili departmanı tarafından değerlendirmeye alınarak işe alımına karar verilen yeni yönetici asistanları yöneticilerinin asiste edilmesi, telefon trafiğinin başarılı bir şekilde yönetilmesi, yapılacak olan toplantı ve davetlerin organizasyonunun yapılması, yurtdışından gelen misafirlerin seyahat ve konaklamalarının organize edilmesi gibi görevleri üstlenecekler.

Türkiye Finans İş Başvuruları

6 Kasım 2017 tarihine kadar kabul edilecek olan Türkiye Finans iş başvuruları ile tecrübeli ve tecrübesiz kişiler değerlendirmeye alınacaktır. Banka personel alımları ile ilgilenen adaylar aşağıdaki bağlantıdan detaylara ulaşarak başvuru yapabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-ust-duzey-yonetici-asistani-1866826

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,144BeğenenlerBeğen
7,221TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,496TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler