Anasayfa Krediler Denizbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Denizbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Denizbank avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyası ile uygun faiz ve vade seçenekleri ile nakit ihtiyacı olanlara çözüm sunuyor.

Banka en uygun ihtiyaç kredisi kullanmak ve araştırma aşamasında olanlar için Denizbank tarafından sunulan bu kredi kampanyasında kullanılabilecek en üst kredi limiti 55.000 lira ve en uzun vade seçeneği de 48 aydır.

Cazip Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi

Denizbank ihtiyaç kredisi online başvuru yaparak kullanılabilen bir kredidir. Kredi kullanmak isteyen kişiler TC Kimlik Numarası ve cep telefonu numaraları ile bu krediye web yoluyla başvurabilirler. Denizbank İnternet Bankacılığı ile evrak derdi olmadan kullanılan bu kredi onaylandığı takdirde en yakın Denizbank şubesine nüfus cüzdanı ile gidip onaylanan kredi tutarı alınabilir.

Denizbank İhtiyaç Kredisi

Denizbank kredi başvurusu yaparak nakit ihtiyacını karşılayan kişilerden kredi tutarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Banka kredisi kullanımı sırasında BSMV ve hayat sigortası pirimi de tahsil edilmektedir. Zorunlu olan hayat sigortasının priminin ne kadar olduğu kredinin tutarına, vadesine, kredi sahibinin yaşı, cinsiyetin göre değişmektedir.

Denizbank 10.000 lira kullanımında aylık faiz oranları kredinin vadesine göre değişmektedir. Aylık faiz oranı 12 ay vadede ödenen kredilerde yüzde 1.65, 24 ay vadeli kredilerde yüzde 1.72, 36 ay ve 48 ay vadeli kredilerde yüzde 1.78 olarak uygulanmaktadır.

Denizbank 10.000 Lira İhtiyaç Kredisi

Denizbank 10.000 lira ihtiyaç kredisi kullanan ve bu krediyi 36 ayda geri ödemeyi tercih eden bir müşterinin aylık kredi taksit tutarı 401 lira ve uygulanan aylık faiz oranı da yüzde 1.78’dir. Kredi bitiminde ödenecek toplam tutar 14.436 liradır. 

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

15 − nine =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,580BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,218TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,553TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler