Ana SayfaKredilerING Bank 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!

ING Bank 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

ING Bank 5.000 lira ihtiyaç kredisi online kredi başvurusu yaparak kullanılabilmektedir. 3 ay ile 48 ay arasında vade seçeneği olan bu kredi banka tarafından müşterilerinin nakit ihtiyaçları için fırsat niteliğindedir.

ING Bank Teminatsız İhtiyaç Kredisi

ING Bank ihtiyaç kredisi için teminat istenmemektedir. Kredi kullanımı sırasında tek seferlik olmak üzere kredi tutarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti alınır. Kredi tahsis ücretine yüzde 5 oranında tahsis edilen BSMV dahil değildir. Banka en uygun ihtiyaç kredileri arasında olan kampanyada kullanılabilecek en üst kredi limiti 5.000 liradır. Krediye uygulanan aylık faiz oranı 3 – 48 at arasındaki tüm vadelerde yüzde 1.84’tür.

ING Bank Kredi Başvurusu

ING Bank kolay ihtiyaç kredisi kullanımı online kredi başvurusu olarak internet yoluyla bankanın web sitesi üzerinden yapılabilmektedir. En yakın ING Bank şubesine giderek de kullanılabilen bu kredide hayat sigortası zorunluluğu vardır. Sigortadan doğan prim ödemesi kredi kullanımı sırasında belirlenmekte olup, kişinin bankalardaki durumuna, yaşına, cinsiyetine, kredinin tutar ve vadesine göre değişkenlik göstermektedir. ING Bank kredi şartları ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ING Bank 5.000 Lira İhtiyaç Kredisi

ING Bank online kredi başvurusu yaparak 5.000 lira kredi kullanmak istediğini belirten ve kredisi onaylanan bir kişi 24 ay vade seçeneğinden yararlandığı takdirde aylık yüzde 1.84 faiz oranı ile 271 lira kredi taksiti öder. Aynı kişinin kredi bitiminde ödemiş olduğu toplam bu tutar 6.520,01 lira olarak hesaplanabilir. Bu krediye uygulanan toplam faiz ise 1.495,01 liradır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.