Bankacıyım.Net

Vakıf Katılım Bankası Türkiye Geneli Personel Alımları!

Vakıf Katılım Bankası Türkiye Geneli Personel Alımları!

Vakıf Katılım Bankası AŞ., Türkiye genelinde yapılacak olan iş başvurularını kabul ediyor. Bankanın işe alım sağlayacağı çeşitli pozisyonla ile ilgilenenler için tüm detaylar haberimizde paylaşılmıştır.

Vakıf Katılım Bankası AŞ., Türkiye genelinde yapılacak olan iş başvurularını kabul ediyor. Bankanın işe alım sağlayacağı çeşitli pozisyonla ile ilgilenenler için tüm detaylar haberimizde paylaşılmıştır.

Vakıf Katılım Bankası’nda daha sonra açık olacak pozisyonlarda değerlendirmek üzere Türkiye geneli banka iş başvurularını kabul ediyor. Başvuru yapan kişilere banka tarafından gerektiği hallerde geri dönüş sağlanacak ve iş görüşmesi için davet edileceklerdir. Banka tarafından yapılacak olan yeni personel alımları için başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar aşağıdadır.

Banka Deneyimli Personel Alımı

Vakıf Katılım Bankası genel iş başvurusu niteliğinde olan personel alımları ile ilgilenen kişilerin örgün eğitim veren üniversitelerden mezun olması gerekiyor Ayrıca katılım bankacılığı alanında daha önce çalışarak deneyim sahibi olmuş, analitik düşünce yapısına sahip olan, bankacılık sektöründe çalışmaya istekli, iletişim kabiliyeti yüksek, katılım bankacılığının ilkelerini benimsemiş olan kişiler Türkiye geneli banka iş başvurusu yapabiliyor.

Banka Tecrübeli Adaylara da Şans Veriyor

Tecrübesiz banka personeli iş başvurusu da yapılabilen bu işe alımlara başvuru yapacak olan kadın adayların en fazla 28 yaşında, erkek adayların da en fazla 30 yaşında olması gerekiyor. Tecrübesiz banka personelleri Vakıf Katılım tarafından ön değerlendirmeye alındıktan sonra bankanın işe alım sınavı ile denenebilirler. Bu sınavda başarılı olan adaylar sonrasında banka iş görüşmesi mülakatı için davet edilecektir.

Vakıf Katılım Bankası İş Başvuruları

Vakıf Katılım Bankası Türkiye geneli iş başvurusu yapacak olan kişilerin başvuruları esnasında hangi ilde ikamet ettiklerini mutlaka belirtmelerini istiyor. Yeni personeller banka bünyesinde çeşitli pozisyonlarda tam zamanlı ve süreli olarak görev alacaklar. Vakıf Katılım iş başvuruları 3 Kasım 2017 tarihine kadar sürecek olup, daha fazla bilgi almak ya da banka yeni personel alımı iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdaki bağlantıdan faydalanabilirler.

İlgili:  ICBC Turkey Bank İstanbul’da Uzman Alımı Gerçekleştirecek!

http://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-1519049

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ


Sizin Görüşleriniz

Aşağıda yer alan form aracılığıyla görüş ve düşüncelerinizi bize bildirerek, tecrübelerinizden fayda sağlamamıza yardımcı olabilirsiniz.

Görüşlerinizi Bildirin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.