Garanti Bankası En Hızlı Onaylanan Taşıt Kredisi!

0

Garanti Bankası taşıt kredisi ile hayallerini süsleyen araca sahip olmak isteyenler hızlı ve kolay kredi kullanımı sayesinde ulaşabiliyor.

Garanti Bankası Hızlı Taşıt Kredisi

Bankaların en kolay ve hızlı kullanılan taşıt kredileri arasında yer alan Garanti Bankası’nın taşıt kredisi ile otomobil sahibi olmak isteyenlere büyük avantaj sunuluyor. 48 aya kadar vade seçeneği bulunan bu kredi kampanyasında online başvuru yapılan kredi hızlı bir şekilde onaylanıyor. Kredi sahibi kredisini kısa bir sürede alarak istediği araca sahip olabiliyor.

Garanti Bankası cazip taşıt kredisi ile değişik marka ve modellere özel avantajlar sunulmaktadır. Kredi sahibinin gelir durumuna göre uygun ödeme planı da oluşturulabilen bu taşıt kredisi seçeneğinde satın alınan araca kredi vadesinin sonuna kadar ipotek koyulur. Sıfır kilometre araçlarda kefil şartı yoktur. 2. el araçlarda aracın yaşına ve kredinin vadesine bağlı olarak kefil istenebilir.

Garanti Bankası taşıt kredisini bireysel olarak kullanacak müşteriler ve şirket üzerinden kredi alacak KOBİ’ler için kredilendirme oranı aracın bedelinin 50 bin liraya kadar olan kısmı için yüzde 70 oranında, 50 bin liradan fazla olan kısmı için ise yüzde 50 oranındadır.

Garanti Bankası 30.000 Lira Taşıt Kredisi                                    

Garanti Bankası online kredi başvurusu yaparak 30.000 liralık taşıt kredisi kullanmak ve bu krediyi 36 ay vadede ödemek istediğini bildiren bir müşterinin kredisi onaylandığı durumda ödeyeceği aylık kredi taksitleri 1.126,19 liradır. Krediye uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.44 olmakla birlikte yıllık toplam maliyet oranı 23.2918’dir. Aynı müşterinin kredi biriminde ödeyeceği toplam tutar 40.542,84 lira olarak hesaplanır. Bu tutar ve vadedeki kredinin toplam masrafı 457.5 liradır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın