Ana SayfaKredilerİş Bankası 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

İş Bankası 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredileri acil nakit ihtiyacı olanlar için uygun faiz oranları ile etkin çözümler sunuyor.

İş Bankası Avantajlı İhtiyaç Kredisi

Banka ihtiyaç kredisi arayışında olanların kolayca yararlanabileceği İş Bankası’nın bu kredi kampanyasından 48 aya kadar vade seçeneği ile yararlanılabiliyor. Kredi için belirlenmiş olan en alt limit 3.000 lira, en üst limit ise 250.000 lira olarak dikkat çekiyor. İş Bankası kredi başvuruları banka şubelerine giderek müşteri temsilcileri aracılığıyla yapılabilmektedir. İnternetten bankanın web sitesinden ya da cep şubesinden online kredi başvurusu yapılabilen İş Bankası avantajlı ihtiyaç kredisi için başlangıçta bir defaya mahsus olmak üzere kredi tutarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Yüzde 5 oranındaki BSMV, kredi tahsis ücretine dahil değildir. İş Bankası kredi kullanımı sırasında hayat sigortası zorunluluğu vardır. Sigorta ücretinin ne kadar olacağı kredinin tutar ve vadesi ile müşterinin durumuna göre değişmekte olup, kullanım sırasında belli olmaktadır.

En Uygun İhtiyaç Kredisi                                 

İş Bankası online ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak kredisi onaylanan müşterilerden kefil ve teminat istenip istenmeyeceği banka şubesi tarafından değerlendirilerek karar verilecektir. Bu kredi kampanyasında 3 ay ile 48 ay vadede geri ödenen tutarlara uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.29’dur.

10.000 Lira İhtiyaç Kredisi

İş Bankası 10.000 lira ihtiyaç kredisi için başvuru yapan ve kredisini kullanan bir müşteri aylık 502 lira kredi taksiti öder. Uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.29, toplam faiz tutarı ise 2.048,69 liradır. Aynı kişinin kredi bitiminde toplam ödediği tutar 12.098,69 lira olarak hesaplanabilir. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.