Krediler İş Bankası 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

İş Bankası 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Son Güncelleme:

Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredileri acil nakit ihtiyacı olanlar için uygun faiz oranları ile etkin çözümler sunuyor.

İş Bankası Avantajlı İhtiyaç Kredisi

Banka ihtiyaç kredisi arayışında olanların kolayca yararlanabileceği İş Bankası’nın bu kredi kampanyasından 48 aya kadar vade seçeneği ile yararlanılabiliyor. Kredi için belirlenmiş olan en alt limit 3.000 lira, en üst limit ise 250.000 lira olarak dikkat çekiyor. İş Bankası kredi başvuruları banka şubelerine giderek müşteri temsilcileri aracılığıyla yapılabilmektedir. İnternetten bankanın web sitesinden ya da cep şubesinden online kredi başvurusu yapılabilen İş Bankası avantajlı ihtiyaç kredisi için başlangıçta bir defaya mahsus olmak üzere kredi tutarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Yüzde 5 oranındaki BSMV, kredi tahsis ücretine dahil değildir. İş Bankası kredi kullanımı sırasında hayat sigortası zorunluluğu vardır. Sigorta ücretinin ne kadar olacağı kredinin tutar ve vadesi ile müşterinin durumuna göre değişmekte olup, kullanım sırasında belli olmaktadır.

En Uygun İhtiyaç Kredisi                                 

İş Bankası online ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak kredisi onaylanan müşterilerden kefil ve teminat istenip istenmeyeceği banka şubesi tarafından değerlendirilerek karar verilecektir. Bu kredi kampanyasında 3 ay ile 48 ay vadede geri ödenen tutarlara uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.29’dur.

10.000 Lira İhtiyaç Kredisi

İş Bankası 10.000 lira ihtiyaç kredisi için başvuru yapan ve kredisini kullanan bir müşteri aylık 502 lira kredi taksiti öder. Uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.29, toplam faiz tutarı ise 2.048,69 liradır. Aynı kişinin kredi bitiminde toplam ödediği tutar 12.098,69 lira olarak hesaplanabilir. 

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,145BeğenenlerBeğen
7,225TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,495TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler