Ana SayfaSigorta İş İlanlariUnico Sigorta Satış Personeli Alımları!

Unico Sigorta Satış Personeli Alımları!
U

-

Unico Sigorta yeni personel alımları kapsamında açık pozisyon olan Oto Bayi Kanalı Acente Satış Yönetmenliği’ne eleman alımı yapıyor. Sigorta şirketi eleman alımları ile ilgili bütün ayrıntılar haberimizde yer almaktadır.

Tecrübeli Sigorta Satış Personelleri

Unico Sigorta İstanbul Bölge Müdürlüğü bünyesinde bulunan satış ekibine bağlı olarak çalışmak üzere yapılacak personel alımlarına başvuru yapacak olan adayların üniversite mezunu olması gerekiyor. Daha önce sigortacılık sektöründe oto baYi acente satışında görev yapmış, en az 3 yıl boyunca tecrübe kazanmış adaylar tercih ediliyor.

Unico Sigorta eleman alımları iş başvurusu yapmak isteyen adayların MS Office programlarına hakim olmaları, B sınıfı ehliyetlerinin olması ve aktif bir şekilde araç kullanabiliyor olmaları, verilen satış hedefleri çerçevesinde satış yapabilen, işinde başarı odaklı çalışmayı prensip edinmiş, problemler karşısında çözüm üretmekte başarılı, ikna yeteneği yüksek, insan ilişkileri kuvvetli olmaları gerekiyor. Sigorta şirketi personel alımı için başvuru yapacak olan erkek adayların da askerlik hizmetleri ile bir ilişiklerinin kalmamış olması isteniyor.

Sigorta Satış Personeli Alımı

Unico Sigorta tecrübeli satış personeli için başvuru yapmış ve şirket yetkilileri tarafından değerlendirildikten sonra başvurusu kabul edilen yeni personeller şirketin iş ortağı olan oto bayilerinde gerçekleşen satış faaliyetlerinin yürütülmesi, yeni iş ortağı oto bayilerinin şirkete kazandırılması, Unico Sigorta tarafından belirlenen satış hedeflerine ulaşılabilmesi için sahadaki koordinasyonun sağlanması, sorumlusu olduğu satış kanallarındaki verimin artması için gereken çalışmaların yapılması gibi görevler alacaklar.

Unico Sigorta İş Başvuruları

10 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek olan Unico Sigorta iş başvuruları ile ilgilenenler için aşağıdaki bağlantı paylaşılmıştır. Aynı bağlantıdan sigorta şirketi iş başvurusu da yapmak mümkündür. 

http://www.kariyer.net/is-ilani/unico-sigorta-a-s-oto-bayi-kanali-acente-satis-yonetmeni-1869924

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol