Ana SayfaKredilerAkbank 25.000 Lira İhtiyaç Kredisi!

Akbank 25.000 Lira İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Akbank en uygun ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenlere özel bu kredi kampanyasından şubeye gitmeden yararlanma imkanı bulunmaktadır.

Akbank Şubeye Gitmeden İhtiyaç Kredisi

Akbank 25.000 liraya kadar olan ihtiyaç kredisi kullanımlarında şubeye gitmeden online kredi başvurusu yaparak ya da mobil şubeden başvuru yaparak yararlanma imkanı sağlıyor. Akbank müşterilerinin belge ve imza gerekmeden, şubeye gitme zorunluluğu olmadan kredi kullanımı sağlanırken, bakanın müşterisi olmayanlar kredi başvuruları için şubeye gitmek durumunda ve nüfus cüzdanı, gelir belgesi, adres beyan belgesi, özel sektörde çalışıyor ise SGK hizmet dökümü ibraz etmek durumundalar. Ayrıca Akbank müşterisi olamayanlardan kredi kullanımları sırasında gerekli görüldüğü durumlarda ek belge de istenmektedir. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapanların kredileri onaylansa dahi kullandırma konusunda son karar bankaya aittir.

Akbank Avantajlı İhtiyaç Kredisi

Akbank avantajlı ihtiyaç kredisi kullanımına kefil şartı yoktur. Ancak banka gerekli gördüğü durumda kefil isteme hakkını saklı tutar. Banka kredi şartlarında ve faiz oranlarında değişiklik yapma hakkına sahip olmakla birlikte belirtilen faiz oranları hayat sigortası yapılması halinde geçerlidir. Krediye yapılan hayat sigortasının yıllık prim tutarı kredi tutarının yaklaşık olarak binde 13’ü kadardır. Akbank uygun faizli kredi başvurusu yapanlardan kredi tutarının binde 5’i oranında tahsis ücreti alınır.

Akbank 25.000 Lira İhtiyaç Kredisi

Akbank 25.000 lira ihtiyaç kredisi online başvuru yaparak bu tutarı 48 ayda ödemek isteyen ve kredisi banka tarafından onaylanan bir müşteri atlık 772.53 lira kredi taksiti öder. Krediye uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.45, olurken, kredinin yıllık faiz oranı da yüzde 23.3482’dir. Kredi bitiminde ödenecek toplam tutar ise 37.081,44 lira olarak hesaplanabilir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.