T. Finans Katılım Bankası Gişe Asistanları Alacak

2

Finans kuruluşlarının yeni iş ilanlarını birer birer yayınlamaya başladığı son dönemlerde T.Finans Katılım Bankası da aynı şekilde yeni banka iş ilanları ve banka sınavları duyuruları yapmaktadır. 

Katılım bankacılığı denildiğinde ilk akla gelen ve köklü bir geçmişe sahip olan Türkiye Finans Katılım Bankası öncelikli olarak İstanbul olmak üzere yeni gişe asistanları alımı yapacağını duyurmuştur.

T.Finans 2015 gişe asistanı alımı ile ilgili olarak öncelikli şartlardan bir tanesi 28 yaşını aşmamak olacaktır. Katılım bankacılığı sektöründe diğer bankaların aksine İngilizce dil şartı aranmamakta ve adayların ingilizce mülakata taabi tutulmadığı verilen bilgiler arasında yer almaktadır. 

Bankacılık alanında kariyer hedefleyen gençlerin katılım bankacılığı sektöründe ve özellikle gişe pozisyonlarında sağlam bir başlangıç yapabileceği kısa vadede kendini geliştirmek suretiyle farklı şehir ve departmanlara tayin terfi olabileceği de detay bir bilgi olarak göze çarpmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans İş İlanları: 2022 Ağustos (Güncel)

Finans Katılım Bankası Gişe Asistanı ilanı detay ve başvuruları;

Havuz Kadro – Gişe Asistanı

Genel Beklentiler

Bağlı olduğu Bölge Müdürlüğü'deki şubelerin gişe görevlisinin herhangi bir sebeple şubede bulunmadığı durumlarda, onun yerine bu görevle ilgili tüm işlemleri yerine getirmek üzere;
Türkiye'deki üniversitelerin dört yıllık örgün lisans eğitimi veren İ.İ.B.F., S.B.F., İşletme veya İktisat Fakültelerinin; İktisat, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Bankacılık/Finans vb. bölümlerinden mezun olmuş,
Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli,
İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen,
Yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan,
Ekip çalışmasına yatkın,
Sorumluluk bilinci yüksek,
İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında ikamet eden,
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
Tercihen erkek aday,
Erkek adaylarda ise askerlik görevini yerine getirmiş olan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Gişe Yetkili Yardımcısı Alımı!

İş tanımı
Geçici olarak görevlendirileceği şubenin operasyon bölümünde yapılan tüm işlemleri kendisine verilen limitler içerisinde gerçekleştirmek,
Müşterilere gişe hizmeti sunarken Bankanın ürün ve hizmetleri hakkında bilgi vermek.

T. Finans Katılım Bankası Gişe Asistanına başvurularınızı aşağıdaki bağlantılardan yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/turkiye-finans-katilim-bankasi-is-ilanlari-c4594-p29477/

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

2 YORUMLAR

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın