Banka İş İlanları Türkiye Finans Katılım Bankası İnsan Kaynakları Personel Alımları!

Türkiye Finans Katılım Bankası İnsan Kaynakları Personel Alımları!

Son Güncelleme:

Türkiye Finans Katılım Bankası personel alımı yapılacak olan pozisyon İnsan Kaynakları İş Ortaklığı Yönetici Yardımcılığı. Banka yeni personel alımı ile ilgili detayları haberimizden öğrenebilirsiniz.

Türkiye Finans İK Personel Alımları

Türkiye Finans yeni personel alımı yapacağı açık pozisyona başvurmak isteyen kişilerin 4 yıllık lisans eğitimi veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmalarını istiyor. Adayların ayrıca daha önce bankacılık sektöründe insan kaynakları biriminde en az 4 yıl olmak üzere çalışmış ve deneyim sahibi olmuş olmaları ve ileri seviyede İngilizce bilgisi sahibi olmaları da Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından aranan şartlar arasında bulunuyor. Banka yeni personel alımı iş başvurusu yapan adaylarda aranan diğer özellikler ise müşteri memnuniyetini esas alarak çalışacak olmaları, iletişim kabiliyetlerinin gelişmiş olması, raporlama ve sunum yapmada başarılı olmaları, insan ilişkilerinin güçlü olması, Microsoft Office programlarını etkin olarak kullanabiliyor olmaları ve erkek adayların da askerlik hizmetlerini tamamlamış olması şeklinde sıralanabilir.

Banka Yeni Personellerinin Görevleri

Türkiye Finans Katılım Bankası eleman alımları için iş başvurusu yaparak ilgili birim tarafından başvurusu ön onay alarak diğer aşamalarla sınanan ve bu aşamalarda da başarı kaydeden kişilerin işe alımı gerçekleştirilecektir. Türkiye Finans yeni personelleri çalışanların performanslarının takip edilmesi, kariyerleri ile ilgili süreçlerin yönetilmesi, bankanın personel alımları ile ilgili iş ilanlarının hazırlanması, yeni işe alınacak personellerle görüşmeler yapılması, açık pozisyonlar için başvurusu yapan kişilerin referans araştırmalarının yapılması, banka personelleri ile ilgili terfi çalışmalarının yapılması gibi görevlerde bulunacaklardır.

Türkiye Finans Katılım Bankası İş Başvuruları

11 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek olan Türkiye Finans iş başvuruları ile ilgilenenler aşağıda paylaşılan bağlantıdan daha detaylı bilgi alabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-ik-is-ortakligi-yonetici-yrd-yetkilisi-1870228

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,144BeğenenlerBeğen
7,221TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,496TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler