Krediler Denizbank 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Denizbank 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Son Güncelleme:

Bankaların en uygun ihtiyaç kredilerinin içinde bulunan Denizbank’ın bu kredi kampanyasından faydalanmak çok kolay… Online kredi başvurusu yapılarak kullanılan Denizbank en uygun ihtiyaç kredisi kullanımında faiz oranları da cazip bir hale getirildi.

Avantajlı İhtiyaç Kredisi

Denizbank Web’te Kredi olarak da bilinen bankanın bu avantajlı ihtiyaç kredisine cep telefonlarından başvuru yapılabiliyor. Sadece TC Kimlik numarası ile yapılan başvuru Denizbank tarafından en kısa sürede sonuçlandırılarak başvuru sahibi bilgilendiriliyor. 48 aya kadar vadede ödenebilen en uygun ihtiyaç kredisi kullanımı bankanın internet şubesinden de gerekleşebiliyor. Evraksız ihtiyaç kredisi kampanyası olan Denizbank Web’te Kredi onaylandığı takdirde krediyi kullanacak kişi nüfus cüzdanı ile birlikte en yakın Denizbank şubesine giderek kredisini alabiliyor.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Kullanım Şartları

Denizbank’ın bu kampanyasına sadece mobil şube ve internet sitesinden başvuru yapılabilmekte ve onaylanan limit kadar kredi kullanılabilmektedir. Mobil ve internet bankacılığında kullanılabilen en üst kredi limiti 20.000 liradır. Denizbank kredi kullanımı haftanın 7 günü 09: 00 – 21.00 saatleri arasında kullanılabilmektedir. Banka onay alan kredilerde son kararı vermek, kefil ve ek belge isteme, belirtilen şartları ve faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir.

Denizbank 5.000 Lira İhtiyaç Kredisi

Denizbank 5.000 lira ihtiyaç kredisi başvurusunu mobil şube ya da web yoluyla yapan ve onay alarak kredisini kullanan bir müşteri geri ödeme vadesi olarak 12 ayı seçtiği takdirde aylık kredi taksitleri 472.22 lira, krediye uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.62 olur. Kredi bitiminde ödenen toplam tutar 5.666,60 lira olarak hesaplanabilirken; bu kredinin yıllık maliyet oranı da yüzde 26.25’tir. 

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,145BeğenenlerBeğen
7,225TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,495TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler