Ana SayfaKredilerDenizbank 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Denizbank 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bankaların en uygun ihtiyaç kredilerinin içinde bulunan Denizbank’ın bu kredi kampanyasından faydalanmak çok kolay… Online kredi başvurusu yapılarak kullanılan Denizbank en uygun ihtiyaç kredisi kullanımında faiz oranları da cazip bir hale getirildi.

Avantajlı İhtiyaç Kredisi

Denizbank Web’te Kredi olarak da bilinen bankanın bu avantajlı ihtiyaç kredisine cep telefonlarından başvuru yapılabiliyor. Sadece TC Kimlik numarası ile yapılan başvuru Denizbank tarafından en kısa sürede sonuçlandırılarak başvuru sahibi bilgilendiriliyor. 48 aya kadar vadede ödenebilen en uygun ihtiyaç kredisi kullanımı bankanın internet şubesinden de gerekleşebiliyor. Evraksız ihtiyaç kredisi kampanyası olan Denizbank Web’te Kredi onaylandığı takdirde krediyi kullanacak kişi nüfus cüzdanı ile birlikte en yakın Denizbank şubesine giderek kredisini alabiliyor.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Kullanım Şartları

Denizbank’ın bu kampanyasına sadece mobil şube ve internet sitesinden başvuru yapılabilmekte ve onaylanan limit kadar kredi kullanılabilmektedir. Mobil ve internet bankacılığında kullanılabilen en üst kredi limiti 20.000 liradır. Denizbank kredi kullanımı haftanın 7 günü 09: 00 – 21.00 saatleri arasında kullanılabilmektedir. Banka onay alan kredilerde son kararı vermek, kefil ve ek belge isteme, belirtilen şartları ve faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir.

Denizbank 5.000 Lira İhtiyaç Kredisi

Denizbank 5.000 lira ihtiyaç kredisi başvurusunu mobil şube ya da web yoluyla yapan ve onay alarak kredisini kullanan bir müşteri geri ödeme vadesi olarak 12 ayı seçtiği takdirde aylık kredi taksitleri 472.22 lira, krediye uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.62 olur. Kredi bitiminde ödenen toplam tutar 5.666,60 lira olarak hesaplanabilirken; bu kredinin yıllık maliyet oranı da yüzde 26.25’tir. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.