Ana SayfaKredilerEmeklilere Anında 30.000 TL Fibabanka PTT İhtiyaç Kredisi!

Emeklilere Anında 30.000 TL Fibabanka PTT İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Nakit ihtiyacı olanlar bütün PTT şubelerinden Fibabanka PTT ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Türkiye’nin her yerinden emeklilerin kullanabildiği bu kredi seçeneği hızlı ihtiyaç kredisi olarak da nitelendirilebilir.

Fibabanka PTT İhtiyaç Kredisi

Fibabanka PTT ihtiyaç kredisi başvurusu PTT emeklileri, PTT personelleri ve PTT müşterileri faydalanabilmektedir. Kredide uygulanan en uzun vade 48 ay, en yüksek kredi tutarı 10.000 liradır. Emekliye ihtiyaç kredisi dahilinde tahsil edilen kredi tahsis ücreti kredi tutarının yüzde 0.5’idir. Bu oran tüm tutar ve vadeler için geçerlidir. Fibabanka PTT emekliye ihtiyaç kredisi kullanmak ancak PTT emeklisi ya da personeli olmayan kişilerden gelir belgesi ibraz etmeleri istenerek bu krediden kullanmaları sağlanır. Bu ihtiyaç kredisine başvuru yapabilmek için en fazla 80 yaşında olmak gerekmektedir.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Emekli maaşını PTT’den alanlar için fırsat niteliğinde olan Fibabanka emeklilere ihtiyaç kredisi başvurusu PTT şubelerinden yapılabildiği gibi, online kredi başvurusu şeklinde de yapılabilmektedir. Emekliye anında ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanarak 1.000 – 4.000 lira arasında kullanan kişilere yüzde 1.89 oranında, 4.001 – 9.999 lira arasında kredi kullanan kişilere yüzde 1.73 oranında, 10.000 – 30.000 lira arasında kredi kullanan kişilere yüzde 1.48 oranında aylık faiz uygulanır.

10.000 Lira Emekli Kredisi

Fibabanka 10.000 lira kredi başvurusu yapan ve 36 ayda geri ödemek isteyen bir emekliye aylık yüzde 1.48 faiz oranı uygulanır. Bu tutar ve vadedeki kredinin aylık taksitleri 378.35 lira, kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 23.9931’dir. Aynı kişi kredi bitiminde toplamda 13.620,60 lira ödemiş olur. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.