Gündem ING Bank 20.000 TL Sıfır ve İkinci El Taşıt Kredisi!

ING Bank 20.000 TL Sıfır ve İkinci El Taşıt Kredisi!

Son Güncelleme:

ING Bank taşıt kredisi ile araç sahibi olmak isteyenlerin artık hayallerindeki otomobile sahip olmaları mümkün. Bankaların en uygun faizli taşıt kredileri arasında bulunan bu kredi kampanyasında 3 ay ile 48 ay arasında vade seçeneği bulunmaktadır.

ING Bank Taşıt Kredisinin Özellikleri

ING Bank sıfır araç kredisi olarak nitelendirilebilen bu kredi seçeneğinden aynı zamanda 8 yaşına kadar olan araçlar için de yararlanılabilir. Kredinin vade aralığı 3 – 48 ay arası olup, faiz oranları vadeye ve kredi tutarına göre değişmektedir. En uygun faizli taşıt kredisi kullanımı sırasında tahsil edilen kredi tahsis ücreti, kredinin toplam tutarının yüzde 0.5’inin geçmemektedir.

ING Bank avantajlı taşıt kredisi kullanırken ferdi kaza sigortası ve hayat sigortası zorunluluğu bulunmamaktadır. ING Bank kredi başvurusu yaparak bu krediden kullanan müşterin satın aldıkları araca banka tarafından kredi vadesi sonuna kadar ipotek koyulur. ING Bank taşıt kredileri ile ilgili faiz oranlarını, kredi kullanım şartlarını değiştirme hakkında sahiptir.

ING Bank En Uygun Taşıt Kredisi Başvurusu

ING Bank taşıt kredisi online başvuru şeklinde yapılabildiği gibi, bankanın şubelerinden de yapılabilmektedir. Şubeden kredi başvurusu ya da online başvuru yaparak ING Bank taşıt kredisi kullanma talebinde bulunan kişilerin başvuruları en kısa sürede değerlendirilerek geri dönüş sağlanır.

20.000 Lira Taşıt Kredisi

ING Bank 20.000 lira taşıt kredisi başvurusu yapan ve kredi kullanımına banka tarafından onay verilen bir kişi bu krediyi 48 ayda ödemek isterse krediye uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.23, kredinin aylık taksitleri de 584.49 lira olur. Aynı tutar ve vadedeki kredinin tahsis ücreti 100 liradır. Kredi bitiminde ödenen toplam tutar 28.055,52 lira olarak hesaplanabilir. Bu kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 19.5541’dir. 

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,290BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,641TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,520TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler