Banka İş İlanları Fibabanka Tecrübeli Banka Personeli Alımları!

Fibabanka Tecrübeli Banka Personeli Alımları!

Son Güncelleme:

Fibabanka eleman alımları dahilinde yapılacak olan işe alımlar bankanın açık pozisyonu İç Kontrol Uzmanı. Banka yeni personel alımları ile ilgili tüm ayrıntılara haberimizden ulaşılabilir.

Fibabanka Tecrübeli Personeller Arıyor

Fibabanka tecrübeli eleman alımı iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İşletme, Matematik, Mühendislik gibi bölümlerinden ya da bu bölümlere benzeyen diğer bölümlerden mezun olmaları isteniyor. Tecrübeli banka personeli şeklinde gerçekleştirilecek olan işe alımlar ile ilgilenenlerin bankacılık sektöründe en az 5 yıl olmak üzere daha önceden İç Kontrol, Teftiş Kurulu gibi departmanlarda çalışmış ve tecrübeli olması da Fibabanka işe alım şartları arasında yer alıyor.

Banka Tecrübeli Personel Alımı

Fibabanka tecrübeli personel alımları için iş başvurusu yapanların analitik düşünebilen, problem çözme kabiliyeti gelişmiş, ekip halinde çalışmaya uyum ve katkı sağlayabilecek, organizasyon ve planlama hakkında başarılı, zamanı etkin bir şekilde kullanabilen, ileri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Microsoft Office uygulamalarını etkin olarak kullanan, iletişim yeteneği güçlü, kendini yazılı ve sözlü olarak ifade etme ile ilgili sıkıntısı olmayan, insan ilişkilerinde başarılı, seyahat etme ile ilgili herhangi bir engel taşımayan kişiler olması da isteniyor.

Banka tecrübeli personel alımı iş başvuruları ile ilgilenen erkek adayların ise askerlik hizmetlerini bitirmiş olması gerekiyor.

Fibabanka İş Başvuruları

Fibabanka iş başvurusu yaparak banka tarafından ön değerlendirmeye alınan, uygun görülen ve davet edildiği iş görüşmesinde de başarı sağlayan adaylar banka bünyesinde sürekli ve tam zamanlı olarak görev yapacaklar. Fibabanka yeni personellerin görevleri aşağıda paylaşılan bağlantıda ayrıntılı bir şekilde yer almaktadır. Aynı bağlantıdan banka personel alımı iş başvurusu da yapılabilir. Fibabanka eleman alımı iş başvuruları 12 Kasım 2017 tarihine kadar sürecektir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-ic-kontrol-uzmani-1870994

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,144BeğenenlerBeğen
7,221TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,496TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler