Banka İş İlanları ABank Yeni Pazarlama Personeli Alımı!

ABank Yeni Pazarlama Personeli Alımı!

Son Güncelleme:

ABank Bireysel Bankacılık Portföy Yöneticileri arıyor. Banka yeni personel alımları ile ilgili tüm ayrıntılara haberimizden ulaşılabilir.

ABank açık pozisyon olarak belirttiği Bireysel Bankacılık Portföy Yöneticiliği için başvuru yapacak olan adayların 4 yıllık örgün eğitim veren üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden, Mühendislik Fakültesi’nden, Matematik bölümünden ya da bankacılık alanı ile ilgili diğer bölümlerden mezun olmalarını öncelikli şart olarak belirtiyor.

Tecrübeli Banka Personeli Alımı                     

Tecrübeli banka pazarlama personeli alımı yapacak olan ABank, başvuru sahiplerinin daha önce bankacılık sektöründe en az 4 yıl çalışarak tecrübe kazanmış ve en az 2 yıl olmak üzere de yatırım ürünleri konusunda aktif pazarlama ve satış yapmış olmasını istiyor.

Banka pazarlama elemanı iş başvurusu yapmak isteyen adayların SPK Düzey II ve SPK Düzey III lisanlarına sahip olması, Türev Ürünler Lisansı sahibi olmalarının tercih edileceği, İngilizce biliyor olmalarının tercih edileceği, satış teknikleri ve pazarlama alanında hakimiyet ve bilgi sahibi olmaları gerektiği, analitik düşünce yapısı sahibi olmaları gerektiği, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif bir şekilde araç kullanabiliyor olmalarının gerektiğini belirtiyor.

ABank pazarlama personeli iş başvurusu yapmak isteyen erke adayların da askerlik hizmetlerini bitirmiş olmaları gerekiyor.

ABank Pazarlama Personellerinin Görevleri

ABank yeni personel alımı iş başvurusu yaparak iş için uygun görülen ve işe alımı sağlanan yeni personeller bankaya yeni müşteriler kazandırılması, banka müşterilerine mevduatlar ve hazine ürünleri ile ilgili bilgiler vererek kullanımlarının sağlanması, müşterilere yatırım danışmanlığı yaparak karar vermelerinde yardımcı olunması, piyasalar hakkında bilgiler verilmesi gibi görev ve sorunluluklar alacaklar.

ABank İş Başvuruları

12 Ekim 2017 tarihine kadar kabul edilecek olan ABank iş başvuruları ile ilgilenen, daha ayrıntılı bilgi almak isteyen ve banka personel alımı iş başvurusu yapmak isteyenler için aşağıdaki link paylaşılmıştır.

http://www.kariyer.net/is-ilani/abank-bodrum-sube-bireysel-bankacilik-portfoy-temsilcisi-1852306

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,147BeğenenlerBeğen
7,214TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,496TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler