Ana SayfaKredilerDenizbank Kredi Tahsis Ücreti Olmayan PTT Kredisi!

Denizbank Kredi Tahsis Ücreti Olmayan PTT Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank emekli maaşını PTT’den alan kişilere kredi tahsis ücreti olmadan Derde Deva İhtiyaç Kredisi sunuyor.

Denizbank PTT Kredisi

Denizbank PTT kredisi seçeneği emekli maaşlarını PTT’den alan kişilere özel bir kredi türüdür. Bu kredi çeşidinde 48 aya kadar vade seçeneği uygulanır. Denizbank emekli kredisi başvurusu yapmak için emekli maaşını PTT’den alanların nüfus cüzdanları ile birlikte PTT şubelerine gitmeleri yeterlidir.

Denizbank Emekli Kredisi Faiz Oranları

Bankaların emekli kredileri arasında avantajlı özelikleri ile dikkat çeken bu kredi seçeneğinde kedi başvurusu yapan emeklilere en az 1.000 lira, en fazla ise 36.000 lira kredi kullandırılmaktadır. 48 aya kadar vade imkanı olan Denizbank emekli kredisi kullanan müşterilere 2.000 liranın altındaki tutarda kredi kullanımlarında aylık yüzde 1.75 oranında, 2.000 lira ve üzerindeki kredi tutarlarında aylık yüzde 1.74 oranında faiz uygulanır. Kredi tahsis ücreti olmayan ihtiyaç kredisi olarak dikkat çeken bu krediden en fazla 80 yaşında olan emekliler yararlanabilmektedir.

Denizbank en uygun ihtiyaç kredisi başvurusu yapan kişilere uygulanacak olan vade seçeneği müşterinin yaşına göre belirlenmektedir. Denizbank ihtiyaç kredisi için belirttiği faiz oranlarında ve başvuru koşullarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü hallerde ek belge isteme hakkını saklı tutar.

Denizbank 10.000 Lira PTT Kredisi

Denizbank 10.000 lira emekli kredisi başvurusu yaparak kredi kullanan kişilerin kredi taksitleri maaşlarından kesilmektedir. Bu tutarda kredi kullanarak 12 ayda ödemek isteyen bir kişiye uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.75, aylık maliyet oranı yüzde 2.3592 ve yıllık maliyet oranı da yüzde 28.3104’tür. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...