Ana SayfaBanka İş İlanlarıAktif Yatırım Bankası Muhasebeci Personel Alımı!

Aktif Yatırım Bankası Muhasebeci Personel Alımı!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Aktif Yatırım Bankası yeni personel alımları kapsamında muhasebe biriminde görev verilmek üzere Muhasebe Uzmanı aranıyor. Bankanın gerçekleştireceği yeni personel alımına dair tüm ayrıntılara haberimizde yer verilmiştir.

Uzman Muhasebe Banka Personeli Alımı

Aktif Yatırım Bankası yeni eleman alımları dahilinde işe alınacak olan uzman muhasebe elemanlarının üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İşletme, İktisat, Maliye gibi bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor. Adayların ayrıca muhasebe ile ilgili bir işte daha önceden en az 3 yıl olmak kaydıyla görev yapmış ve deneyim kazanmış olması gerekiyor.

Aktif Yatırım Yeni Personellerin Görevleri

Banka uzman muhasebe elemanı iş başvurusu yapmak isteyen adayların Microsoft Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabiliyor olması, Logo programını aktif bir şekilde kullanıyor olması, muhasebeye dair işlemleri ileri derecede biliyor olması, KDV, Kurumlar Vergisi, Geçici Vergi beyannamelerini hazırlayabiliyor olması, E-Fatura kullanımını biliyor olması, iş ile ilgili disiplininin yüksek olması, iş hayatındaki sorumluluklarının yüksek olması isteniyor. Aktif Yatırım Bankası personel alımı iş başvuruları ile ilgilenen erkek adayların da askerlik görevlerini bitirmiş olmaları gerekiyor.

Aktif Yatırım Bankası İş Başvuruları

Aktif Yatırım uzman muhasebeci iş başvurusu yaptıktan sonra ilgili pozisyonda çalışmak için gerekli yetkinliklere sahip olduğuna karar verilen yeni personeller banka bünyesinde sürekli ve tam zamanlı olarak muhasebe departmanında görev alacaklardır. İlgili pozisyonda görev almak isteyen kişiler banka muhasebeci personel alımları ile ilgili tüm detaylara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirler. 27 Ekim 2017 tarihine kadar bankanın ilgili departmanı tarafından kabul edilecek olan Aktif Yatırım iş başvuruları da yine aşağıdaki bağlantıdan gerçekleştirilebilir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-muhasebe-uzmani-1862727

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,207TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.