Banka İş İlanları Aktif Yatırım Bankası Muhasebeci Personel Alımı!

Aktif Yatırım Bankası Muhasebeci Personel Alımı!

Son Güncelleme:

Aktif Yatırım Bankası yeni personel alımları kapsamında muhasebe biriminde görev verilmek üzere Muhasebe Uzmanı aranıyor. Bankanın gerçekleştireceği yeni personel alımına dair tüm ayrıntılara haberimizde yer verilmiştir.

Uzman Muhasebe Banka Personeli Alımı

Aktif Yatırım Bankası yeni eleman alımları dahilinde işe alınacak olan uzman muhasebe elemanlarının üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İşletme, İktisat, Maliye gibi bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor. Adayların ayrıca muhasebe ile ilgili bir işte daha önceden en az 3 yıl olmak kaydıyla görev yapmış ve deneyim kazanmış olması gerekiyor.

Aktif Yatırım Yeni Personellerin Görevleri

Banka uzman muhasebe elemanı iş başvurusu yapmak isteyen adayların Microsoft Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabiliyor olması, Logo programını aktif bir şekilde kullanıyor olması, muhasebeye dair işlemleri ileri derecede biliyor olması, KDV, Kurumlar Vergisi, Geçici Vergi beyannamelerini hazırlayabiliyor olması, E-Fatura kullanımını biliyor olması, iş ile ilgili disiplininin yüksek olması, iş hayatındaki sorumluluklarının yüksek olması isteniyor. Aktif Yatırım Bankası personel alımı iş başvuruları ile ilgilenen erkek adayların da askerlik görevlerini bitirmiş olmaları gerekiyor.

Aktif Yatırım Bankası İş Başvuruları

Aktif Yatırım uzman muhasebeci iş başvurusu yaptıktan sonra ilgili pozisyonda çalışmak için gerekli yetkinliklere sahip olduğuna karar verilen yeni personeller banka bünyesinde sürekli ve tam zamanlı olarak muhasebe departmanında görev alacaklardır. İlgili pozisyonda görev almak isteyen kişiler banka muhasebeci personel alımları ile ilgili tüm detaylara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirler. 27 Ekim 2017 tarihine kadar bankanın ilgili departmanı tarafından kabul edilecek olan Aktif Yatırım iş başvuruları da yine aşağıdaki bağlantıdan gerçekleştirilebilir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-muhasebe-uzmani-1862727

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,145BeğenenlerBeğen
7,225TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,495TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler