Banka İş İlanları Vakıf Katılım Bankası Yönetici Personel Alımları!

Vakıf Katılım Bankası Yönetici Personel Alımları!

Son Güncelleme:

Vakıf Katılım Bankası yeni personel alımları kapsamında gerçekleştirilecek olan yeni personel alımları ile Yetkili Müfettiş ve Müfettiş Yardımcısı aranıyor. Banka eleman alımları ile ilgili bütün ayrıntılar haberimizde yer almaktadır.

Adayların Mezun Olması İstenen Üniversite Bölümleri

Vakıf Katılım Bankası eleman alımları iş başvurusu yapacak olan adayların mezun olması istenen 4 yıllık üniversite bölümleri Ekonomi, İşletme, Uluslararası İlişkiler, İktisat, Çalışma Ekonomisi, Kamu Yönetimi, Endüstri İlişkileri, Ekonometri, İstatistik, Risk Yönetimi, Bankacılık, Finans, Muhasebe, Hukuk, Mühendislik, Finans mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği olarak sıralanıyor. Banka iş başvurusu yapacak olan adayların ilgili bölümlerden mezun olması, bu bölümlerden farklı bölümden mezun olanların da yukarıdaki bölümlerde yüksek lisans yapmış veya yurtiçinde – yurtdışında ilgili bölümlere denkliği olan farklı bölümlerden mezun olması isteniyor.

Vakıf Katılım Bankası Yeni Personellerde Aranan Özellikler

Vakıf Katılım Bankası yönetici personel iş başvurusu ile ilgilenen adayların daha önceden bu alanda en az 1.5 yıl süreyle bir finans şirketinde ya da bankada Teftiş Kurulu’nda görev almış olması aranan şartlar arasında yer alıyor. Banka deneyimli personel iş başvurusu yapan kişilerin faizsiz bankacılık iş kolunda çalışmayı istemeleri, analitik düşünme yeteneğine sahip olmaları, Vakıf Katılım Bankası’nın misyon ve vizyonuna uygun olmaları ve en iyi şekilde temsil edecek olmaları, esnek iş saatlerine uyum gösterebilecek olmaları, iletişim konusunda yazılı ve sözlü olarak yetenekli olmaları, Microsoft Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabiliyor olmaları, seyahat engellerinin bulunmaması, dikkatli ve özenli çalışıyor olmaları gerekiyor.

Vakıf Katılım Bankası İş Başvuruları

Vakıf Katılım Bankası iş başvuruları 20 Ekim 2017 tarihine kadar sürecek olup, bu pozisyonla ilgili diğer ayrıntılara aşağıdaki bağlantıdan erişilebilir. Aynı bağlantıdan iş başvurusu yapmak da mümkündür.

http://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-katilim-bankasi-a-s-yetkili-mufettis-yrd-mufettis-1856762

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,144BeğenenlerBeğen
7,221TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,496TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler