Banka İş İlanları HSBC Bank Müşteri İlişkileri Personeli Alımı!

HSBC Bank Müşteri İlişkileri Personeli Alımı!

Son Güncelleme:

HSBC Bank yeni personel alımları kapsamında Premier Müşteri İlişkileri Yöneticisi pozisyonu için eleman alımları yapılıyor. Bankanın yeni personellerde aradığı özellik ve şartların neler olduğu haberimizde detaylı olarak bildirilmiştir.

Üniversite Mezunu Yeni Personeller Aranıyor

HSBC Bank yeni personel alımı iş başvurusu yapmak isteyen adayların 4 yıllık eğitim veren örgün üniversite bölümlerinden mezun olmaları belirtilen ilk şart olarak dikkat çekiyor. Başvuru sahiplerinin BES Lisansı’na ve SPK Lisansı’na da sahip olmaları gerekiyor.

HSBC Bank müşteri temsilcisi iş başvurusu ile ilgilenen adayların yeniliklere ve gelişime açık olmaları, iletişim becerilerinin gelişmiş olması, insan ilişkileri konusunda sıkıntı yapamıyor olmaları, iş ile ilgili sorumluluklarının bilincinde olması, takım halinde çalışma şekline ayak uydurabilecek olmaları, dinamik ve aktif olmaları, analitik düşünebiliyor olmaları, yaratıcılık yönlerinin gelişmiş olması, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor olması, sorunlar karşısında çözüm üretme konusunda başarılı olmaları, Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabiliyor olmaları, ileri derecede sözlü ve yazılı olarak İngilizce biliyor olmaları da gerekiyor.

HSBC Bank Yeni Personellerin Görevleri

HSBC Bank yeni eleman alımları iş başvurusu yaparak değerlendirmelerden geçen ve banka tarafından işe alımında bir engel görülmeyen yeni personeller sürekli ve tam zamanlı olarak görev yapacaklar. Yeni banka personellerinin görevleri ise çalıştığı şubenin karını ve verimini artırmayı hedefleyerek banka ürünlerinin satışını yapmak, bankaya yeni müşteriler kazandırmak ve bu müşterilerin kalıcı olması için gerekli çalışmaları yapmak, bankanın komisyona bağlı gelirlerinin artışını sağlamak şeklinde sıralanabilir.

HSBC Bank İş Başvuruları

22 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecek olan HSBC Bank iş başvuruları ile ilgilenen, banka personel alımı iş başvurusu yapmak ya da diğer ayrıntılar hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler aşağıdaki bağlantıdan yararlanabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/hsbc-bank-a-s-bodrum-sube-premier-musteri-iliskileri-yoneticisi-1866642

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,147BeğenenlerBeğen
7,214TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,496TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler