Odeabank, yüzde 1,39’dan başlayan faiz oranları anında ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor.

Herkes tüm acil nakit ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayabilsin, anında finansman kullanabilsin diye hızlı kredi imkanı sağlayan Odeabank, aynı zamanda 48 ay vadeye kadar uzanan ödeme planları sunuyor.

Odeabank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,39’dan başlıyor ancak kredi vadelerine ve müşterilerine findeks kredi notlarına göre farklılık gösteriyor.

Odeabank anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için NAKIT ve T.C. kimlik numaranızı yazıp  8444’e mesaj atabilirsiniz, internet şubesini kullanabilirsiniz, telefonunuza bankanın mobil uygulamasını yükleyebilir, cep telefonunuzdan gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda banka şubelerinde gidip yine uygun faizli oranlarından yararlanabilirsiniz. Banka şubelerinden yapılan başvurularınızda yanınızda kimlik cüzdanınızı getirmeniz gerekmektedir.

Benzer şekilde Odeabank ihtiyaç kredisi taksitlerinin ödemelerini de çeşitli yerlerden gerçekleştirmeniz mümkün. Yine internet şubesini ya da mobil şubesini kullanabilir, bunlara ek olarak iletişim merkezi, herhangi bir banka hesabınızdan EFT ve havale ya da Akbank ATM’leri ile PTT şubelerini kullanabilirsiniz. Akbank ATM’si ve PTT şubelerinden yapılan kredi taksit ödemeleriniz için T.C. kimlik numaranız ile kredi hesabınızın IBAN no bilgileri istenmektedir. ATM’den yapılan taksit ödemeleri için Odeabank ödemeleri adımını takip etmeniz gerekmektedir.

Anında 2.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı

Odeabank anında kredi kapsamında 48 ay vadeli 2.000 TL finansman alınması durumunda yüzde 1,39 faiz oranı ile aylık kedi taksidiniz 60,88 TL’ye, yüzde 1,49 faiz oranı ile aylık taksidiniz 62,42 TL’ye tekabül etmektedir. Ancak haberimizin başında da belirttiğimiz kredi faizleri kişilerin kredi notlarına göre farklılık göstermektedir. Hesaplamalarda belirttiğimiz faiz oranlarından notunuza göre fazla ya da az olabilir. 60,88 TL aylık taksit ödemelerinizde günlük bazda 2.02 TL, 62,42 TL aylık taksit ödemelerinizde ise 2.08 TL ödeme yapmış oluyorsunuz.

Bu içerik 27 Eylül 2017 Çarşamba günü aşağıda yer alan bankaya ait resmi internet sitesi aracılığı ile Bankaciyim.net ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/krediler/Ihtiyac-Kredisi/Sayfalar/Nakit-Hazir.aspx

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

seven − four =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.