Advert Advert Advert

Burgan Bank Bireysel Müşteri Temsilcisi Personel Alımı!

Burgan Bank Bireysel Müşteri Temsilcisi Personel Alımı!
Burgan Bank Bireysel Müşteri Temsilcisi Personel Alımı! Dilek Demirler -

Burgan Bank yeni personel alımları kapsamında Bireysel Bankacılık Portföy Yöneticisi pozisyonu için işe alımlar gerçekleştirilecek.

Burgan Bank yeni personel alımları kapsamında Bireysel Bankacılık Portföy Yöneticisi pozisyonu için işe alımlar gerçekleştirilecek. Bu konudaki bütün ayrıntılara haberimizde yer verilmiştir.

Burgan Bank’ın müşteri portföyünde ağırlıklı olarak kurumsal firmalar ve finansal kuruluşlar bulunmaktadır. Merkezi Kuveyt’te olan banka, 38 yıldır bankacılık sektöründe faaliyet göstermektedir. Türkiye’de de önemli bankalar arasında yer alan Burgan Bank’ın personel alımı yapacağı pozisyona dair bütün detaylara aşağıda yer verilmiştir.

Tecrübeli Müşteri Temsilcileri Aranıyor

Burgan Bank yeni eleman alımları kapsamında tecrübeli banka müşteri temsilcisi alımı gerçekleştirilecek. Banka iş başvurusu yapmak isteyen adayların Bireysel Bankacılık departmanında olmak üzere daha önce en az 5 yıl çalışmış olması ve deneyim kazanmış olması aranan şartlar arasında yer alıyor. Başvuru sahiplerinin 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler ya da Mühendislik Fakültesi’nden veya ilgili farklı bölümlerden mezun olması aranan şartların başında bulunuyor.

Banka Müşteri Temsilcilerinde Aranan Özellikler

Banka müşteri temsilcisi iş başvurusu yapacak olan kişilerin SPK Temel Düzey Müşteri Temsilciliği ve SPK Temel Düzey lisanlarına ve Bireysel Emeklilik Sertifikası sahip olmaları gerekiyor. Burgan Bank yeni personellerinde aranan diğer özellikler analitik düşünme yeteneği sahibi olmaları, sözlü ve yazılı iletişimde başarılı olmaları, satış ve pazarlama teknikleri hakkında bilgi sahibi olmaları şeklinde sıralanıyor. Banka personel alımı iş başvurusu yapacak olan erkek adaylarda aranan şart ise askerlik hizmetlerini tamamlamış olması olarak dikkat çekiyor.

Burgan Bank İş Başvuruları

11 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek olan Burgan Bank iş başvuruları ile ilgilenen, işin tanımını öğrenmek isteyen ve banka iş başvurusu yapmak isteyen kişiler için aşağıdaki bağlantı paylaşılmıştır.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-kalamis-sb-bireysel-bank-portfoy-yoneticisi-1681727

Burgan Bank yeni personel alımları Banka müşteri temsilcisi iş başvurusu Burgan Bank iş başvuruları Banka personel alımı iş başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mülakatsız, Sınavsız Dışişleri Bakanlığı Personel Alımı Yapacak!
Mülakatsız, Sınavsız Dışişleri Bakanlığı Personel Alımı Yapacak!
Türkiye’nin Kredi Notunun Belirlenme Tarihleri Açıklandı!
Türkiye’nin Kredi Notunun Belirlenme Tarihleri Açıklandı!