Bankacıyım.Net

ICBC Bank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

ICBC Bank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

ICBC Bank ihtiyaç kredisi ile banka müşterileri çeşitli nakit ihtiyaçları için çözüm üretebilmektedirler.

ICBC Bank ihtiyaç kredisi ile banka müşterileri çeşitli nakit ihtiyaçları için çözüm üretebilmektedirler. Uygun faiz oranları ile dikkat çeken bu kredi fırsatından yararlanmak isteyenler için 48 aya kadar vade seçeneği uygulanmaktadır.

Online İhtiyaç Kredisi Kullanımı

Online ihtiyaç kredisi başvurusu şeklinde başvuru yapılabilen ICBC en uygun ihtiyaç kredisine banka şubelerine giderek de başvuru yapılabilir. Bu kredi seçeneğinde toplam kredi tutarının yüzde 0.5’i tutarında kredi tahsis ücreti ve yüzde 5’i oranında BSMV alınmaktadır. Bu kredide ayrıca hayat sigortası şartı vardır. Hayat sigortasının tutarı kredi sahibinin yaşı, kredinin tutarına göre değişiklik göstermektedir. ICBC Bank avantajlı ihtiyaç kredisinin tüm faiz, ücret, vergi ve sigorta ücretleri yıllık maliyet oranına dahildir. Banka, açıkladığı faiz oranlarında, kredi kullanım şartlarında ve istediği kredi kullanımı için gerekli belgelerde değişiklik yapma ya da ilave etme hakkını saklı tutar.

ICBC Bank İhtiyaç Kredisi                                

Bankaların en uygun ihtiyaç kredileri arasında bulunan ICBC Bank uygun kredi kullanan müşterilerden başvuru sırasında kimlik belgesi, çalışma durumuna göre gelir belgesi gibi evraklar istenmektedir. Teminat şartı olmayan kredi olarak da bilinen bu kredi seçeneği ile en az 1.000 lira, en fazla 100.000 lira kredi kullanılmaktadır.

10.000 Lira İhtiyaç Kredisi

ICBC ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak 10.000 lira tutarında kredi ihtiyacını ve bu krediyi 48 ay vadede geri ödemek istediğini bildiren bir kişiye aylık yüzde 1.20 faiz uygulanır. Aynı tutar ve vadedeki kredinin aylık taksitleri 290 lira, tahmini masraf tutarı 63.50 liradır. Krediye uygulanan yıllık faiz oranı yüzde 19.1345, kredi bitiminde ödenmiş olan toplam tutar da 13.920 liradır. 

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ


Sizin Görüşleriniz

Aşağıda yer alan form aracılığıyla görüş ve düşüncelerinizi bize bildirerek, tecrübelerinizden fayda sağlamamıza yardımcı olabilirsiniz.

Görüşlerinizi Bildirin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.