Bankacıyım.Net

Albaraka Türk Katılım Bankası Yazılımcı Personel Alımı!

Albaraka Türk Katılım Bankası Yazılımcı Personel Alımı!

Albaraka Türk Katılım Bankası Yazılım Uzmanı personel alımları yapıyor. Banka yazılımcı personel alımları ile ilgilenenler haberimizden bütün ayrıntıları öğrenebilirler.

Albaraka Türk Katılım Bankası Yazılım Uzmanı personel alımları yapıyor. Banka yazılımcı personel alımları ile ilgilenenler haberimizden bütün ayrıntıları öğrenebilirler.

Türkiye’deki katılım bankacılığı iş kolunun liderlerinden olan Albaraka Türk Katılım Bankası yazılım ekibine dahil etmek üzere yeni personel alımları yapıyor. Banka yazılımcı personel iş başvurusu yapacak olan adayların aşağıda bildirilen şart ve özellikleri yerine getiriyor olması gerekiyor.

Tecrübeli Yazılımcı Personeller Aranıyor

Albaraka Türk Katılım Bankası yeni personel alımları kapsamında banka yazılımcı personel iş başvurusu yapmak isteyen adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Elektrik – Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği gibi fakültelerinden mezun olması öncelikli şartların arasında yer alıyor. Tecrübeli yazılımcı banka personeli işe alımı gerçekleştirilecek olduğundan başvuru sahiplerinin yazılım geliştirme üzerine 1 – 3 yıl süresince çalışmış ve tecrübe kazanmış olması da gerekiyor. Adayların ayrıca katılım bankacılığı alanında çalışmayı istiyor olması, SQL Server ve T – SQL veri tabanları ile ilgili bilgi sahibi olması istenirken daha önceden web tabanlı uygulama geliştirme süreçlerinde yer almış olmaları da tercih sebepleri arasında bulunuyor.

İngilizce Bilen Yazılımcı Banka Personeli Alımı

Banka yazılım uzmanı iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin ileri seviye İngilizce biliyor olması da Albaraka Türk tarafından isteniyor. Başvuru sahiplerinin ayrıca analitik düşünebilen, işinde sonuç odaklı çalışmayı kendine prensip edinmiş, öğrenmeye, gelişime ve yeniliklere hakim, takım halinde çalışma şekline uyum gösterebilecek olan kişiler olması gerekirken, başvuru sahibi erkek adaylarda aranan şart ise askerlik görevlerini bitirmiş veya en az 3 yıl tecil ettirmiş olmalarının gerektiği olarak dikkat çekiyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası İş Başvuruları

3 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek olan Albaraka Türk Katılım Bankası iş başvuruları ile ilgilenen ve başvuru yapmak isteyen kişiler aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirler.

İlgili:  Aktif Bank Ankara ve Kayseri’de Personel Alımı Gerçekleştirecek!

http://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-yazilim-uzmani-1670130

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ


Sizin Görüşleriniz

Aşağıda yer alan form aracılığıyla görüş ve düşüncelerinizi bize bildirerek, tecrübelerinizden fayda sağlamamıza yardımcı olabilirsiniz.

Görüşlerinizi Bildirin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.