Ana SayfaKredilerHalkbank İpotekli Bireysel Destek Kredisi!

Halkbank İpotekli Bireysel Destek Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Halkbank Bireysel Destek Kredisi kullanmak isteten banka müşterileri sahip oldukları konutları ipotek göstererek yüksek limitli krediler kullanabiliyorlar.

Halkbank İpotekli Bireysel Kredi

Halkbank ipotekli bireysel kredi Mortgage yasası kapsamındaki kredi teminatı olarak konut ipoteği alınarak kullandırılan kredilerdendir. Kişilerin nakit ihtiyaçlarını karşılamalarına yönelik tasarlanmış olan bu kredi çeşidinde kredi sahibinin teminat gösterdiği konut üzerine birinci dereceden teminat alınmaktadır. Kredi kullanım üst limiti ise teminat gösterilen konutun ekspertiz değerinin en fazla yüzde 80’idir. Halkbank bireysel kredi kullanımı için uygulanan en uzun vade aralığı 48 aydır.

Halkbank Bireysel Kredi Kullanımında Gereken Belgeler

Halkbank bireysel ipotekli kredi kullanımında gerekli belgeler kimlik belgesi yerine geçmek üzere nüfus cüzdanı ya da pasaport, özel sektörde çalışan kişiler için maaş bordrosu ve maaş haczinin olmadığını gösteren gelir belgesi, çalıştığı şirketin imza sirküleri, SGK hizmet dökümü, emekli kişiler için SGK emekli belgesi, emekli maaşının bağlı olduğu hesap cüzdanı, serbest meslek sahipleri için vergi levhasının güncel hali, güncel işletme hesap özeti, yıllık gelir vergisi beyannamesi, Ticari Sicil Gazetesi, çiftçiler için de çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopisi ve müstahsil makbuzları olarak sıralanır.

Halkbank bireysel kredi başvurusu yaparak bu krediden yararlanmak istediğini beyan eden kişilerden ayrıca faiz gelirleri varsa mevduat hesap cüzdanı, kira geliri varsa kira kontratı ya da tapu fotokopisi isteyebilmektedir.

Halkbank 50.000 Lira Bireysel Kredi

Halkbank 50.000 lira kredi başvurusu yaparak ipotekli kredi kullanmak ve 48 ayda ödemek isteyen bir müşteriye aylık yüzde 1.25 oranında faiz uygulanır. Bu kişinin aylık kredi taksitleri 1.469 lira olurken, toplam kredi ödeme tutarı 70.500 lira olarak hesaplanır. Krediye uygulanan toplam faiz 20.500 liradır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.