Halkbank İpotekli Bireysel Destek Kredisi!

Halkbank Bireysel Destek Kredisi kullanmak isteten banka müşterileri sahip oldukları konutları ipotek göstererek yüksek limitli krediler kullanabiliyorlar.

Halkbank Bireysel Destek Kredisi kullanmak isteten banka müşterileri sahip oldukları konutları ipotek göstererek yüksek limitli krediler kullanabiliyorlar.

Halkbank İpotekli Bireysel Kredi

Halkbank ipotekli bireysel kredi Mortgage yasası kapsamındaki kredi teminatı olarak konut ipoteği alınarak kullandırılan kredilerdendir. Kişilerin nakit ihtiyaçlarını karşılamalarına yönelik tasarlanmış olan bu kredi çeşidinde kredi sahibinin teminat gösterdiği konut üzerine birinci dereceden teminat alınmaktadır. Kredi kullanım üst limiti ise teminat gösterilen konutun ekspertiz değerinin en fazla yüzde 80’idir. Halkbank bireysel kredi kullanımı için uygulanan en uzun vade aralığı 48 aydır.

Halkbank Bireysel Kredi Kullanımında Gereken Belgeler

Halkbank bireysel ipotekli kredi kullanımında gerekli belgeler kimlik belgesi yerine geçmek üzere nüfus cüzdanı ya da pasaport, özel sektörde çalışan kişiler için maaş bordrosu ve maaş haczinin olmadığını gösteren gelir belgesi, çalıştığı şirketin imza sirküleri, SGK hizmet dökümü, emekli kişiler için SGK emekli belgesi, emekli maaşının bağlı olduğu hesap cüzdanı, serbest meslek sahipleri için vergi levhasının güncel hali, güncel işletme hesap özeti, yıllık gelir vergisi beyannamesi, Ticari Sicil Gazetesi, çiftçiler için de çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopisi ve müstahsil makbuzları olarak sıralanır.

Halkbank bireysel kredi başvurusu yaparak bu krediden yararlanmak istediğini beyan eden kişilerden ayrıca faiz gelirleri varsa mevduat hesap cüzdanı, kira geliri varsa kira kontratı ya da tapu fotokopisi isteyebilmektedir.

Halkbank 50.000 Lira Bireysel Kredi

Halkbank 50.000 lira kredi başvurusu yaparak ipotekli kredi kullanmak ve 48 ayda ödemek isteyen bir müşteriye aylık yüzde 1.25 oranında faiz uygulanır. Bu kişinin aylık kredi taksitleri 1.469 lira olurken, toplam kredi ödeme tutarı 70.500 lira olarak hesaplanır. Krediye uygulanan toplam faiz 20.500 liradır. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.