Bankacıyım.Net

Şekerbank Müşteri Temsilcileri Arıyor!

Şekerbank Müşteri Temsilcileri Arıyor!

Şekerbank personel alımları kapsamında işe alım gerçekleştirecek olan pozisyon İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi olarak dikkat çekiyor.

Şekerbank personel alımları kapsamında işe alım gerçekleştirecek olan pozisyon İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi olarak dikkat çekiyor. Haberimizden başvuruda aranan tüm şartlara ve diğer tüm ayrıntılara ulaşılabilir.

Şekerbank Yeni Personel Alımları

Şekerbank yeni personel alımları iş başvurusu kabul edilen pozisyona başvuru yapacak olan adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu olmaları isteniyor. Banka yeni personel alımları iş başvurusu ile ilgilenen adayların daha önceden bankacılık sektöründe en az 3 yıl süresince çalışmış ve tecrübe kazanmış olması da Şekerbank tarafından istenen özellikler arasında yer alıyor.

Banka müşteri temsilcisi iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin takım çalışmasına uyum sağlayabilecek olması ve ekibine katkı sağlayacak olması, insanlarla iletişim kurmakta başarılı, ikna yeteneği yüksek, verilen satış hedefleri çerçevesinde satış sağlayabilecek olması, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olması da gerekiyor. Şekerbank erkek müşteri temsilcisi adaylarında da askerlik görevlerini bitirmiş olmaları şartını arıyor.

Şekerbank Müşteri Temsilcilerinin Görevleri                        

Şekerbank müşteri temsilcisi alımı iş başvurusu yapacak ve banka tarafından değerlendirmeye alınarak işe alımına karar verilen yeni personeller bankanın işletme birimindeki ürünlerin potansiyel müşterilere tanıtım ve pazarlamasını yaparak satışını gerçekleştirmek, bu satışlar ile verilen hedefleri tutturmak, müşteri kazanımları ile mevcut müşteri kitlesini artırmak, bankanın politikalarına uygun müşterileri tespit ederek ulaşmak, bu müşterilerle yeni ve kalıcı çalışmalar yürütmek gibi görev ve sorumluluklar alacaklar.

Şekerbank İş Başvuruları

7 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecek olan Şekerbank iş başvuruları ile ilgilenen ve diğer tüm ayrıntıları öğrenmek isteyen kişiler aşağıdaki bağlantıdan bu bilgilere ulaşabilirler. Bu bağlantıdan aynı zamanda banka iş başvurusu da yapılabilir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-isletme-bankaciligi-musteri-temsilcisi-kucukesat-1849250

İlgili:  Albaraka Türk Genç Albaraka Akademisi’ne Takım Arkadaşları Alacak!
SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ


Sizin Görüşleriniz

Aşağıda yer alan form aracılığıyla görüş ve düşüncelerinizi bize bildirerek, tecrübelerinizden fayda sağlamamıza yardımcı olabilirsiniz.

Görüşlerinizi Bildirin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.