Ana SayfaBanka İş İlanlarıŞekerbank Müşteri Temsilcileri Arıyor!

Şekerbank Müşteri Temsilcileri Arıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Şekerbank personel alımları kapsamında işe alım gerçekleştirecek olan pozisyon İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi olarak dikkat çekiyor. Haberimizden başvuruda aranan tüm şartlara ve diğer tüm ayrıntılara ulaşılabilir.

Şekerbank Yeni Personel Alımları

Şekerbank yeni personel alımları iş başvurusu kabul edilen pozisyona başvuru yapacak olan adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu olmaları isteniyor. Banka yeni personel alımları iş başvurusu ile ilgilenen adayların daha önceden bankacılık sektöründe en az 3 yıl süresince çalışmış ve tecrübe kazanmış olması da Şekerbank tarafından istenen özellikler arasında yer alıyor.

Banka müşteri temsilcisi iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin takım çalışmasına uyum sağlayabilecek olması ve ekibine katkı sağlayacak olması, insanlarla iletişim kurmakta başarılı, ikna yeteneği yüksek, verilen satış hedefleri çerçevesinde satış sağlayabilecek olması, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olması da gerekiyor. Şekerbank erkek müşteri temsilcisi adaylarında da askerlik görevlerini bitirmiş olmaları şartını arıyor.

Şekerbank Müşteri Temsilcilerinin Görevleri                        

Şekerbank müşteri temsilcisi alımı iş başvurusu yapacak ve banka tarafından değerlendirmeye alınarak işe alımına karar verilen yeni personeller bankanın işletme birimindeki ürünlerin potansiyel müşterilere tanıtım ve pazarlamasını yaparak satışını gerçekleştirmek, bu satışlar ile verilen hedefleri tutturmak, müşteri kazanımları ile mevcut müşteri kitlesini artırmak, bankanın politikalarına uygun müşterileri tespit ederek ulaşmak, bu müşterilerle yeni ve kalıcı çalışmalar yürütmek gibi görev ve sorumluluklar alacaklar.

Şekerbank İş Başvuruları

7 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecek olan Şekerbank iş başvuruları ile ilgilenen ve diğer tüm ayrıntıları öğrenmek isteyen kişiler aşağıdaki bağlantıdan bu bilgilere ulaşabilirler. Bu bağlantıdan aynı zamanda banka iş başvurusu da yapılabilir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-isletme-bankaciligi-musteri-temsilcisi-kucukesat-1849250

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.