Advert Advert Advert

Şekerbank Müşteri Temsilcileri Arıyor!

Şekerbank Müşteri Temsilcileri Arıyor!

Şekerbank personel alımları kapsamında işe alım gerçekleştirecek olan pozisyon İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi olarak dikkat çekiyor.

İş Başvuruları ve Özgeçmiş Oluşturma

Şekerbank personel alımları kapsamında işe alım gerçekleştirecek olan pozisyon İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi olarak dikkat çekiyor. Haberimizden başvuruda aranan tüm şartlara ve diğer tüm ayrıntılara ulaşılabilir.

Şekerbank Yeni Personel Alımları

Şekerbank yeni personel alımları iş başvurusu kabul edilen pozisyona başvuru yapacak olan adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu olmaları isteniyor. Banka yeni personel alımları iş başvurusu ile ilgilenen adayların daha önceden bankacılık sektöründe en az 3 yıl süresince çalışmış ve tecrübe kazanmış olması da Şekerbank tarafından istenen özellikler arasında yer alıyor.

Banka müşteri temsilcisi iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin takım çalışmasına uyum sağlayabilecek olması ve ekibine katkı sağlayacak olması, insanlarla iletişim kurmakta başarılı, ikna yeteneği yüksek, verilen satış hedefleri çerçevesinde satış sağlayabilecek olması, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olması da gerekiyor. Şekerbank erkek müşteri temsilcisi adaylarında da askerlik görevlerini bitirmiş olmaları şartını arıyor.

Şekerbank Müşteri Temsilcilerinin Görevleri                        

Şekerbank müşteri temsilcisi alımı iş başvurusu yapacak ve banka tarafından değerlendirmeye alınarak işe alımına karar verilen yeni personeller bankanın işletme birimindeki ürünlerin potansiyel müşterilere tanıtım ve pazarlamasını yaparak satışını gerçekleştirmek, bu satışlar ile verilen hedefleri tutturmak, müşteri kazanımları ile mevcut müşteri kitlesini artırmak, bankanın politikalarına uygun müşterileri tespit ederek ulaşmak, bu müşterilerle yeni ve kalıcı çalışmalar yürütmek gibi görev ve sorumluluklar alacaklar.

Şekerbank İş Başvuruları

7 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecek olan Şekerbank iş başvuruları ile ilgilenen ve diğer tüm ayrıntıları öğrenmek isteyen kişiler aşağıdaki bağlantıdan bu bilgilere ulaşabilirler. Bu bağlantıdan aynı zamanda banka iş başvurusu da yapılabilir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-isletme-bankaciligi-musteri-temsilcisi-kucukesat-1849250

Şekerbank personel alımları Şekerbank yeni personel alımları iş başvurusu Banka müşteri temsilcisi iş başvurusu Şekerbank iş başvuruları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat Bankası’ndan Sabit Faizli, Uygun Ödemeli Taşıt Kredisi!
Ziraat Bankası’ndan Sabit Faizli, Uygun Ödemeli Taşıt Kredisi!
Vakıfbank'tan 8 Yaşına Kadar Araçlara Anında 40.000 TL Taşıt Kredisi!
Vakıfbank'tan 8 Yaşına Kadar Araçlara Anında 40.000 TL Taşıt Kredisi!