Ana SayfaKredilerHalkbank 25.000 TL Bireysel İhtiyaç Kredisi!

Halkbank 25.000 TL Bireysel İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Halkbank ihtiyaç kredileri,  bankaların uygun faizli ihtiyaç kredileri arasında bulunarak dikkat çekmektedir.

Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi Kullanımı

Halkbank uygun faizli ihtiyaç kredisi kullanımı sırasında 3 ay ile 48 ay arasında vade seçeneği uygulanır. Kullanılabilecek en az kredi tutarı 500 lira, en fazla kredi tutarı ise 50.000 liradır. Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu banka şubelerine giderek hem müşteri temsilcilerinden bilgi almak hem de kredi başvurusu yapmak şeklinde olabildiği gibi, bankanın internet şubesinden online bireysel kredi başvurusu olarak da yapılabilmektedir.

Halkbank Avantajlı İhtiyaç Kredisi

Online ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak Halkbank bireysel ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine aylık yüzde 1.25 oranında faiz uygular. İhtiyaç kredisi masrafları arasında kredi toplam tutarının yüzde 0.5’i tutarında tahsis ücreti ve kredinin toplam tutarının yüzde 5’İ oranında Banka Sigorta Vergisi (BSMV) vardır. Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları bankada en az kredi tutarı kadar olmak üzere mevduat hesabı açtıran ve krediye hayat sigortası yaptıran müşteriler için geçerlidir. Halkbank’ın bu kredi kampanyasında teminat istenmemekle birlikte banka gerekli gördüğü hallerde ek belge ve teminat isteme, faiz oranlarında, kredi kullanım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Halkbank 25.000 Lira Kredi

Halkbank kredi başvurusu yaparak 25.000 lira kredi talebinde bulunan ve onay alan bir müşteri bu krediyi 48 ayda ödeyeceği takdirde aylık kredi taksitleri 734 lira olur. Krediye uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.25, toplam faiz tutarı 10.250 lira olur. Kredi bitiminde ödenmiş olan toplam tutar ise 35.250 lira olarak hesaplanabilir. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.