Bankacıyım.Net

Halkbank 25.000 TL Bireysel İhtiyaç Kredisi!

Halkbank 25.000 TL Bireysel İhtiyaç Kredisi!

Halkbank ihtiyaç kredileri, bankaların uygun faizli ihtiyaç kredileri arasında bulunarak dikkat çekmektedir.

Halkbank ihtiyaç kredileri,  bankaların uygun faizli ihtiyaç kredileri arasında bulunarak dikkat çekmektedir.

Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi Kullanımı

Halkbank uygun faizli ihtiyaç kredisi kullanımı sırasında 3 ay ile 48 ay arasında vade seçeneği uygulanır. Kullanılabilecek en az kredi tutarı 500 lira, en fazla kredi tutarı ise 50.000 liradır. Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu banka şubelerine giderek hem müşteri temsilcilerinden bilgi almak hem de kredi başvurusu yapmak şeklinde olabildiği gibi, bankanın internet şubesinden online bireysel kredi başvurusu olarak da yapılabilmektedir.

Halkbank Avantajlı İhtiyaç Kredisi

Online ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak Halkbank bireysel ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine aylık yüzde 1.25 oranında faiz uygular. İhtiyaç kredisi masrafları arasında kredi toplam tutarının yüzde 0.5’i tutarında tahsis ücreti ve kredinin toplam tutarının yüzde 5’İ oranında Banka Sigorta Vergisi (BSMV) vardır. Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları bankada en az kredi tutarı kadar olmak üzere mevduat hesabı açtıran ve krediye hayat sigortası yaptıran müşteriler için geçerlidir. Halkbank’ın bu kredi kampanyasında teminat istenmemekle birlikte banka gerekli gördüğü hallerde ek belge ve teminat isteme, faiz oranlarında, kredi kullanım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Halkbank 25.000 Lira Kredi

Halkbank kredi başvurusu yaparak 25.000 lira kredi talebinde bulunan ve onay alan bir müşteri bu krediyi 48 ayda ödeyeceği takdirde aylık kredi taksitleri 734 lira olur. Krediye uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.25, toplam faiz tutarı 10.250 lira olur. Kredi bitiminde ödenmiş olan toplam tutar ise 35.250 lira olarak hesaplanabilir. 

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ


Sizin Görüşleriniz

Aşağıda yer alan form aracılığıyla görüş ve düşüncelerinizi bize bildirerek, tecrübelerinizden fayda sağlamamıza yardımcı olabilirsiniz.

Görüşlerinizi Bildirin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.