Ana Sayfa Banka İş İlanları Denizbank Lise Mezunu Satış Yetkisi Personel Alımları!

Denizbank Lise Mezunu Satış Yetkisi Personel Alımları!

0

Denizbank yeni personel alımları kapsamında Mobil Satış Temsilcisi pozisyonu için işe alımlar gerçekleştirilecek. Bu pozisyona yapılacak işe alımlara dair bütün ayrıntılar haberimizde yer almaktadır.

Denizbank Mobil Satış Personelleri Aranıyor

Denizbank saha satış personeli pozisyonunda işe almak üzere yeni personeller arıyor. 30 yaşından büyük olması gereken Denizbank yeni personel iş başvurusu yapacak olan adaylar bankanın ürünlerinin satışını gerçekleştirecekler. Banka satış personeli iş başvurusu yapacak olan adayların lise mezunu olmaları başvuru yapabilmeleri için yeterli. Ancak üniversite öğrencisi olan adaylar da Denizbank mobil satış temsilcisi iş başvurusu yapabiliyorlar.

Denizbank yeni satış personeli iş başvurusu yapmak isteyen adayların ayrıca diksiyonlarının düzgün olması, insanlarla kurduğu ilişkilerde başarılı olması, ikna kabiliyetinin gelişmiş olması, ekip çalışmasına katkı sağlayacak ve uyum sağlayabilecek olması, yoğun iş temposunda çalışabilecek olması, telefonda satış yapabileceğine ve müşterilerle etkili iletişim kurabileceğine inanıyor olması ve şehirlerarası konaklama gerektiren yolculuklar yapmak için bir engelinin olmaması gerekmektedir.

Banka saha satış personeli olmak isteyen erkek adaylarda aranan şart ise askerlik görevlerini bitirmiş veya 2 yıllığına tecil ettirmiş olmaları isteniyor.

Denizbank Saha Satış Personellerinin Görevleri

Denizbank bünyesindeki Mobil Satış ekibinde çalışacak olan banka yeni personelleri bankanın bireysel krediler, kredi kartı, işletme kartı, KMH, otomatik ödeme, SGK emeklilerinin maaş taşıma işlemi ve dijital bankacılık gibi ürünlerinin satışını sahada gerçekleştirecekler.

Denizbank İş Başvuruları

20 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek olan Denizbank iş başvuruları ile ilgili tüm merak edilenlere aşağıdaki bağlantıdan cevap alınabilir. Aynı bağlantıdan banka satış elemanı iş başvurusu da yapılabilir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-mobil-satis-temsilcisi-1878150

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version