Ana SayfaGündemAkbank Genç Çalışan Kredisi ile Otomobil Sahibi Olma Fırsatı Veriyor!

Akbank Genç Çalışan Kredisi ile Otomobil Sahibi Olma Fırsatı Veriyor!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Akbank Genç Çalışan Kredisi ile hayallerdeki otomobile sahip olmak mümkün. Uygun faizli otomobil kredisi olarak da dikkat çeken bu kredi kampanyasında yüzde 1.31 oranında aylık faiz uygulanmaktadır.

Düşük Faizli Otomobil Kredisi Akbank’ta

Bankaların düşük faizli otomobil kredileri ile ilgilenen ve araç sahibi olmak isteyenler kendilerine en yakın Akbank şubesine giderek şubeden kredi başvurusu yapabiliyorlar. Akbank cep şubesi ve internet şubesinden de online otomobil kredisi başvurusu yapılabilen bu kampanyada kademeli olarak artan taksit seçeneği de bulunmaktadır. Bu sayede kredi sahipleri ilk yıl daha az kredi taksiti ödenme şansını da yakalamış oluyorlar.

Akbank Genç Çalışan Kredisi Koşulları

Akbank Genç Çalışan otomobil kredisi kullanmak isteyen kişiler için son tarih 31 Aralık 2017 olarak belirtiliyor. Bu kampanyadan sadece sıfır kilometre otomobil alımlarında geçerlidir. Akbank taşıt kredisi faiz oranları piyasalarda değişen şartlara göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu kredi kampanyasında Akbank’ın kredi koşulları geçerli olmakla birlikte kredi tahsis ücreti  ve kredi kullandırım şartları bankanın kredi politikaları dahilinde uygulanmaktadır.

Akbank Otomobil Kredisi İstenen Belgeler

Akbank taşıt kredisi gerekli belgeler nüfus cüzdanı, ehliyetin aslı ya da fotokopisi, gerekli görüldüğü durumda güncel adres bildirim belgesi, otomobil kredisi başvurusu yapan kişinin çalışma durumuna göre değişen gelir belgesi olarak sıralanıyor.

Akbank 10.000 Lira Genç Çalışan Kredisi

Akbank 10.000 lira araç kredisi başvurusu yapan ve 48 ayda ödemek isteyen bir müşteriye uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.31’dir. Kredinin aylık taksitleri 298.28 lira, bu tutar ve vadedeki krediden alınan tahsis ücreti 50 liradır. Kredi bitiminde ödenecek toplam tutar ise 14.317,63 lira olarak hesaplanabilir. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.