Akbank Genç Çalışan Kredisi ile Otomobil Sahibi Olma Fırsatı Veriyor!

Akbank Genç Çalışan Kredisi ile hayallerdeki otomobile sahip olmak mümkün. Uygun faizli otomobil kredisi olarak da dikkat çeken bu kredi kampanyasında yüzde 1.31 oranında aylık faiz uygulanmaktadır.

Düşük Faizli Otomobil Kredisi Akbank’ta

Bankaların düşük faizli otomobil kredileri ile ilgilenen ve araç sahibi olmak isteyenler kendilerine en yakın Akbank şubesine giderek şubeden kredi başvurusu yapabiliyorlar. Akbank cep şubesi ve internet şubesinden de online otomobil kredisi başvurusu yapılabilen bu kampanyada kademeli olarak artan taksit seçeneği de bulunmaktadır. Bu sayede kredi sahipleri ilk yıl daha az kredi taksiti ödenme şansını da yakalamış oluyorlar.

Akbank Genç Çalışan Kredisi Koşulları

Akbank Genç Çalışan otomobil kredisi kullanmak isteyen kişiler için son tarih 31 Aralık 2017 olarak belirtiliyor. Bu kampanyadan sadece sıfır kilometre otomobil alımlarında geçerlidir. Akbank taşıt kredisi faiz oranları piyasalarda değişen şartlara göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu kredi kampanyasında Akbank’ın kredi koşulları geçerli olmakla birlikte kredi tahsis ücreti  ve kredi kullandırım şartları bankanın kredi politikaları dahilinde uygulanmaktadır.

Akbank Otomobil Kredisi İstenen Belgeler

Akbank taşıt kredisi gerekli belgeler nüfus cüzdanı, ehliyetin aslı ya da fotokopisi, gerekli görüldüğü durumda güncel adres bildirim belgesi, otomobil kredisi başvurusu yapan kişinin çalışma durumuna göre değişen gelir belgesi olarak sıralanıyor.

Akbank 10.000 Lira Genç Çalışan Kredisi

Akbank 10.000 lira araç kredisi başvurusu yapan ve 48 ayda ödemek isteyen bir müşteriye uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.31’dir. Kredinin aylık taksitleri 298.28 lira, bu tutar ve vadedeki krediden alınan tahsis ücreti 50 liradır. Kredi bitiminde ödenecek toplam tutar ise 14.317,63 lira olarak hesaplanabilir. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.