Advert Advert Advert

Şekerbank 100.000 TL Kefilsiz Konut Kredisi!

Şekerbank 100.000 TL Kefilsiz Konut Kredisi!
Şekerbank 100.000 TL Kefilsiz Konut Kredisi! Dilek Demirler -

Şekerbank kefilsiz konut kredisi ev sahibi olmak ya da ikinci evini almak isteyenlere yönelik bir kampanya olarak düzenlenmiştir.

Şekerbank kefilsiz konut kredisi ev sahibi olmak ya da ikinci evini almak isteyenlere yönelik bir kampanya olarak düzenlenmiştir.

Şekerbank Konut Kredisinde Faiz Oranları Uygun Hale Getirildi

Şekerbank uygun faizli konut kredisi ile ev almak isteyenlere avantajlı koşullar sunulmaktadır. Sabit faizli konut kredisi olarak da adlandırılabilen bu kredide uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.29’dur. Şekerbank konut kredisi kullanımında belirttiği faiz oranlarında, kredi kullanım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Krediye uygulanan aylık faiz oranları kredi sahibinin bankalardaki durumuna, yaşına, cinsiyetine, kredinin vadesi ve tutarına göre değişmektedir.

Şekerbank kefilsiz konut kredisi en uzun vade 120 ay olarak belirlenmiştir. Şekerbank konut kredisi kullanmak isteyen kişiler en yakın banka şubesine giderek kredi başvurusu yapabilirler. Banka müşteri temsilcilerinden merak ettikleri tüm sorulara cevap alarak yapacakları şubeden kredi başvurusunun sonucunu da hemen öğrenebilirler.

Sabit Faizli Konut Kredisi                                   

Şekerbank sabit faizli konut kredisi kampanyasında satın alınacak olan evin ekspertiz değerinin en fazla yüzde 80’ine kadar kredi kullanımı sağlanmaktadır.

Uygun faizli konut kredisi kampanyasından yararlanacak olan kişilere esnek ödeme seçenekleri sunulur. Kredi sahipleri kredi taksitlerini eşit şekilde ödeyebildikleri gibi, değişen taksit ödemeli plandan da faydalanabilir, istedikleri dönemlerde kredi taksitlerini artırarak kredinin bir an önce bitmesini sağlayabilirler. Şekerbank konut kredisi başvurusu yaparak bu kampanyadan faydalanan kişilerin satın aldıkları konuta kredi vadesi bitimine kadar banka tarafından ipotek koyulur.

Şekerbank 100.000 Lira Konut Kredisi

Şekerbank 100.000 lira konut kredisi başvurusu yaparak bu krediyi 120 ayda ödemek isteyen bir müşteriye aylık yüzde 1.29 faiz oranı uygulanır. Bu tutar ve vadedeki kredinin aylık taksitleri 1.642,87 lira olur. Kredi bitiminde ödenmiş olan toplam tutar da 197.144,40 lira olarak hesaplanır. 

Şekerbank kefilsiz konut kredisi Şekerbank uygun faizli konut kredisi Şekerbank 100.000 lira konut kredisi başvurusu Şekerbank sabit faizli konut kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat Bankası'na 600 Milyon Dolarlık Kredi!
Ziraat Bankası'na 600 Milyon Dolarlık Kredi!
Akbank, Görsel Tasarımcı Alımı Yapacak!
Akbank, Görsel Tasarımcı Alımı Yapacak!