Ana SayfaSigorta İş İlanlariEureko Sigorta Sağlık Sigortası Satışı Personelleri Alımı!

Eureko Sigorta Sağlık Sigortası Satışı Personelleri Alımı!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Eureko Sigorta yeni personel ihtiyacı doğrultusunda Sigorta Sağlık Üretimi Yetkilisi pozisyonuna eleman alımları yapılacak. Sigorta şirketi personel alımı ile ilgili bütün ayrıntılara haberimizde yer verilmiştir.

Eureko Sigorta Yeni Personeller Arıyor

Eureko Sigorta yeni personel alımı iş başvurusu yapacak olan adaylar sigorta şirketinin Genel Müdürlüğü’nde görevlendirilecekler. Eureko Sigorta’da çalışma talebinde bulunarak başvuru yapan adayların 4 yıllık örgün eğitim veren üniversite bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Deneyim şartının da arandığı adayların daha önceden en az 2 yıl süre ile Sağlık Sigortaları üzerine çalışmış ve bilgi sahibi olması isteniyor.

Sigorta şirketi personel alımı iş başvuruları ile ilgilenen kişilerin Microsoft Office uygulamalarına hakim olması, Excel’i ileri seviyede biliyor olması, analitik düşünce yapısına sahip olması, çalıştığı işte çözme odaklanmayı prensip haline getirmiş olması, organizasyon ve planlama konularında başarılı olması, kalite odaklı çalışacak olması, müşteri memnuniyeti esasını benimsemiş olması da isteniyor.

Eureko Sigorta eleman alımı iş başvurusu yapmak isteyen erkek adaylarda aranan şart ise askerlik görevlerini bitirmiş olmaları…

Eureko Sigorta Yeni Elemanların Görevleri

Eureko Sigorta personel alımı iş başvurusu yaparak bu şirkette çalışmak istediğini bildiren kişiler işe alım departmanı tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Yapılan değerlendirmeden sonra işe alımı sağlanan yeni personeller sağlık sigortası satış sürecinde poliçelerden sorumlu olmak, diğer şirketlerden gelen ilave talepleri değerlendirmek ve takip etmek, poliçe üretimi sonrasındaki teknik süreçleri takip etmek gibi görevler alacalardır. İşin detaylı tanımına aşağıdaki bağlantıdan ulaşılabilir.

Eureko Sigorta İş Başvuruları

Eureko Sigorta iş başvuruları 6 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecektir. Bu pozisyon için başvuru yapmak isteyenler aşağıdaki bağlantıdan yapabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/eureko-sigorta-a-s-saglik-uretim-yetkilisi-underwriter-1870987

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.