Ana SayfaSigorta İş İlanlariEureko Sigorta Sağlık Sigortası Satışı Personelleri Alımı!

Eureko Sigorta Sağlık Sigortası Satışı Personelleri Alımı!
E

-

Eureko Sigorta yeni personel ihtiyacı doğrultusunda Sigorta Sağlık Üretimi Yetkilisi pozisyonuna eleman alımları yapılacak. Sigorta şirketi personel alımı ile ilgili bütün ayrıntılara haberimizde yer verilmiştir.

Eureko Sigorta Yeni Personeller Arıyor

Eureko Sigorta yeni personel alımı iş başvurusu yapacak olan adaylar sigorta şirketinin Genel Müdürlüğü’nde görevlendirilecekler. Eureko Sigorta’da çalışma talebinde bulunarak başvuru yapan adayların 4 yıllık örgün eğitim veren üniversite bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Deneyim şartının da arandığı adayların daha önceden en az 2 yıl süre ile Sağlık Sigortaları üzerine çalışmış ve bilgi sahibi olması isteniyor.

Sigorta şirketi personel alımı iş başvuruları ile ilgilenen kişilerin Microsoft Office uygulamalarına hakim olması, Excel’i ileri seviyede biliyor olması, analitik düşünce yapısına sahip olması, çalıştığı işte çözme odaklanmayı prensip haline getirmiş olması, organizasyon ve planlama konularında başarılı olması, kalite odaklı çalışacak olması, müşteri memnuniyeti esasını benimsemiş olması da isteniyor.

Eureko Sigorta eleman alımı iş başvurusu yapmak isteyen erkek adaylarda aranan şart ise askerlik görevlerini bitirmiş olmaları…

Eureko Sigorta Yeni Elemanların Görevleri

Eureko Sigorta personel alımı iş başvurusu yaparak bu şirkette çalışmak istediğini bildiren kişiler işe alım departmanı tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Yapılan değerlendirmeden sonra işe alımı sağlanan yeni personeller sağlık sigortası satış sürecinde poliçelerden sorumlu olmak, diğer şirketlerden gelen ilave talepleri değerlendirmek ve takip etmek, poliçe üretimi sonrasındaki teknik süreçleri takip etmek gibi görevler alacalardır. İşin detaylı tanımına aşağıdaki bağlantıdan ulaşılabilir.

Eureko Sigorta İş Başvuruları

Eureko Sigorta iş başvuruları 6 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecektir. Bu pozisyon için başvuru yapmak isteyenler aşağıdaki bağlantıdan yapabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/eureko-sigorta-a-s-saglik-uretim-yetkilisi-underwriter-1870987

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol