Ana SayfaSigorta İş İlanlariEureko Sigorta Sağlık Sigortası Satışı Personelleri Alımı!

Eureko Sigorta Sağlık Sigortası Satışı Personelleri Alımı!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Eureko Sigorta yeni personel ihtiyacı doğrultusunda Sigorta Sağlık Üretimi Yetkilisi pozisyonuna eleman alımları yapılacak. Sigorta şirketi personel alımı ile ilgili bütün ayrıntılara haberimizde yer verilmiştir.

Eureko Sigorta Yeni Personeller Arıyor

Eureko Sigorta yeni personel alımı iş başvurusu yapacak olan adaylar sigorta şirketinin Genel Müdürlüğü’nde görevlendirilecekler. Eureko Sigorta’da çalışma talebinde bulunarak başvuru yapan adayların 4 yıllık örgün eğitim veren üniversite bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Deneyim şartının da arandığı adayların daha önceden en az 2 yıl süre ile Sağlık Sigortaları üzerine çalışmış ve bilgi sahibi olması isteniyor.

Sigorta şirketi personel alımı iş başvuruları ile ilgilenen kişilerin Microsoft Office uygulamalarına hakim olması, Excel’i ileri seviyede biliyor olması, analitik düşünce yapısına sahip olması, çalıştığı işte çözme odaklanmayı prensip haline getirmiş olması, organizasyon ve planlama konularında başarılı olması, kalite odaklı çalışacak olması, müşteri memnuniyeti esasını benimsemiş olması da isteniyor.

Eureko Sigorta eleman alımı iş başvurusu yapmak isteyen erkek adaylarda aranan şart ise askerlik görevlerini bitirmiş olmaları…

Eureko Sigorta Yeni Elemanların Görevleri

Eureko Sigorta personel alımı iş başvurusu yaparak bu şirkette çalışmak istediğini bildiren kişiler işe alım departmanı tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Yapılan değerlendirmeden sonra işe alımı sağlanan yeni personeller sağlık sigortası satış sürecinde poliçelerden sorumlu olmak, diğer şirketlerden gelen ilave talepleri değerlendirmek ve takip etmek, poliçe üretimi sonrasındaki teknik süreçleri takip etmek gibi görevler alacalardır. İşin detaylı tanımına aşağıdaki bağlantıdan ulaşılabilir.

Eureko Sigorta İş Başvuruları

Eureko Sigorta iş başvuruları 6 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecektir. Bu pozisyon için başvuru yapmak isteyenler aşağıdaki bağlantıdan yapabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/eureko-sigorta-a-s-saglik-uretim-yetkilisi-underwriter-1870987

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,215TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.