1.000 TL Taksit İle Ev Alınır Mı?

1.000 TL Taksit İle Ev Alınır Mı? 1000 TL İle Adım Adım Ev Sahibi Olmak! 1000 TL İle Ev Sahibi Olunabilir! Detaylar İçin...

Google Haberlere Abone Ol:

Kira ödemekten bıkmış insanların karşılarına zaman zaman ev sahibi olabilecekleri fırsatlar çıkar. Kimisi bu fırsatı zamanında yakalar kimisi de kaçırır. Bazı insanlarda riske girmek istemezler ve kirada oturmaya devam ederler. Ev sahibi olarak kira derdinden kurtulmak isteyen insanlar için birçok alternatif yöntemler üretildi.

Günümüz Türkiye’sinde 100.000 TL’ye çok lüks olmasa da kullanışlı bir daire alınabiliyor. Bu durumda azda olsa birikimi olan bir kişi bu parayı teminat yapıp bir bankadan kredi çekebilir. Çekmiş olduğu krediyi de uygun taksit oranlarıyla kira öder gibi ödeyebilir.

1000 TL İle Adım Adım Ev Sahibi Olmak

Bankalarla daha önceden kredi, kredi kartı gibi ilişkileri çok iyi olan insanlar eğer ev sahibi olmak istiyorlarsa vakit kaybetmeden araştırmaya başlamalılar. Küçük bir teminat ile konut kredisi için uygun bir bankaya başvurabilirler. Bankanın kredi vermek için istediği vasıflara sahip olmaları durumunda ev hayallerine çok yaklaşacaklardır.

İlginizi Çekebilir:  2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

Bankalar genellikle talep edilen kredinin taksit tutarının iki katı gelire sahip olan kişilere olumlu bakmaktadır. Yani 100.000 TL değerinde bir ev almak isteyen insan ortalama 20-25.000 TL civarında bir teminat ayarlayabilirse geri kalan 75-80.000 TL gibi bir rakamı da bankadan kredi çekebilir.

Bankadan 120 ay taksit talep eden biri kişi her ay 1.000 TL civarında bir ödeme yapacaktır. Başvuru sahibinin minimum 2.000 TL geliri varsa ve bankalarla ilişkileri iyi durumdaysa ev sahibi olmak içinde önünde bir engel kalmayacaktır.

1000 TL İle Ev Sahibi Olunabilir

Bu durumda 700-800 TL ev kirası ödeyen bir kişi giderlerini kısarak 10 yıl gibi bir süre sonunda aylık 1.000 TL ödeyerek ev sahibi olabilecektir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…