Ana SayfaKredilerAnında Onaylı 30.000 TL İhtiyaç Kredisi QNB Finansbank'tan!

Anında Onaylı 30.000 TL İhtiyaç Kredisi QNB Finansbank’tan!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

QNB Finansbank, belgesiz, imzasız, anında onaylanan ve anında kullanılabilinen ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Online Kredi Kampanyası düzenleyen QNB Finansbank, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için çeşitli ödeme kolaylıkları, avantajlı faiz oranları uygulamaktadır.

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Başvuru Detayları

Online Kredi Kampanyası faiz oranları yüzde 1,27 ile yüzde 1,72 arasında kişilerin kredi notlarına baplı olarak değişkenlik göstermektedir. 48 ay vadeli anında ihtiyaç kredisi sunulup, başvurular mobil ve internet şubelerden yapılmaktadır.

Söz konusu faiz oranları sadece Online Kredi kampanyası için geçerli olup, söz konusu kampanya da sadece banka müşterilerine özel olarak düzenlenmiştir. Minimum alınabilinecek kredi tutarı 1.000 Türk Lirası, maksimum alınabilinecek kredi tutarı ise 35.000 Türk Lirasıdır.

Banka kredileri onayladıktan sonra müşterilerinin vadesiz hesaplarına finansmanları yatırmaktadır. Bireylerin krediyi 7 gün içinde kullanmaları gerekmektedir. Aksi durumda onaylı kredi iptali gerçekleşmektedir.

Kampanya kapsamında bireylerden alınan ek ücretler vardır. Bunlardan biri dosya masrafı ücretidir. Kredi tutarının binde beşi kadar kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir. Tahsis ücreti bir kez alınmaktadır. Alınan bir diğer ücret ise hayat sigortası ücretidir. Hayat sigortası bireylerin demografik bilgilerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

30 Bin TL Online Kredi

Online İhtiyaç Kredisine ilişkin olarak 48 ay vadeli ödeme planı ile 30 bin TL tutarında finansman alınması halinde yüzde 1,27, yüzde 1,31 ve yüzde 1,48 faiz oranları uygulandığında sırası ile aylık kredi taksit ödeme tutarları 886 TL, 895 TL ve 934 TL olmaktadır. Yıllık toplam maliyet oranları sırası ile yüzde 20,2524, yüzde 20,9376 ve yüzde 23,8920 olmaktadır. 30 bin TL için alınan tahsis ücreti 157,5 TL’ye tekabül etmektedir. Bu ücretin içine banka sigorta muamele vergisi de dahil edilerek hesaplamalar yapılmaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...