Anında Onaylı 30.000 TL İhtiyaç Kredisi QNB Finansbank’tan!

Google Haberlere Abone Ol:

QNB Finansbank, belgesiz, imzasız, anında onaylanan ve anında kullanılabilinen ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Online Kredi Kampanyası düzenleyen QNB Finansbank, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için çeşitli ödeme kolaylıkları, avantajlı faiz oranları uygulamaktadır.

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Başvuru Detayları

Online Kredi Kampanyası faiz oranları yüzde 1,27 ile yüzde 1,72 arasında kişilerin kredi notlarına baplı olarak değişkenlik göstermektedir. 48 ay vadeli anında ihtiyaç kredisi sunulup, başvurular mobil ve internet şubelerden yapılmaktadır.

Söz konusu faiz oranları sadece Online Kredi kampanyası için geçerli olup, söz konusu kampanya da sadece banka müşterilerine özel olarak düzenlenmiştir. Minimum alınabilinecek kredi tutarı 1.000 Türk Lirası, maksimum alınabilinecek kredi tutarı ise 35.000 Türk Lirasıdır.

Banka kredileri onayladıktan sonra müşterilerinin vadesiz hesaplarına finansmanları yatırmaktadır. Bireylerin krediyi 7 gün içinde kullanmaları gerekmektedir. Aksi durumda onaylı kredi iptali gerçekleşmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ağustos 2022!

Kampanya kapsamında bireylerden alınan ek ücretler vardır. Bunlardan biri dosya masrafı ücretidir. Kredi tutarının binde beşi kadar kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir. Tahsis ücreti bir kez alınmaktadır. Alınan bir diğer ücret ise hayat sigortası ücretidir. Hayat sigortası bireylerin demografik bilgilerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

30 Bin TL Online Kredi

Online İhtiyaç Kredisine ilişkin olarak 48 ay vadeli ödeme planı ile 30 bin TL tutarında finansman alınması halinde yüzde 1,27, yüzde 1,31 ve yüzde 1,48 faiz oranları uygulandığında sırası ile aylık kredi taksit ödeme tutarları 886 TL, 895 TL ve 934 TL olmaktadır. Yıllık toplam maliyet oranları sırası ile yüzde 20,2524, yüzde 20,9376 ve yüzde 23,8920 olmaktadır. 30 bin TL için alınan tahsis ücreti 157,5 TL’ye tekabül etmektedir. Bu ücretin içine banka sigorta muamele vergisi de dahil edilerek hesaplamalar yapılmaktadır.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...