TEB Çağrı Merkezi Kadrosu İçin Bankacılık İş İlanı Yayınladı!

0

Türk Ekonomi Bankası (TEB), yayınladığı iş ilanı ile birlikte Çağrı Merkezi Departmanı ve Telefon Bankacılığı departmanlarında görev alacak adayların iş başvurularını bekliyor.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından yapılacak olan banka personel alımı, çağrı merkezi departmanı ve telefon bankacılığı birimlerinde görev almak isteyen adayları kapsıyor. TEB’in iş başvurusu yapacak adaylarda aradığı genel nitelikler arasında eğitim durumu olarak üniversite öğrencisi ya da mezunu olmak yer alırken, aynı zamanda MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilmek yer alıyor.

Banka İş İlanı Detayları

TEB’e iş başvurusu gerçekleştirecek olan adayların haftanın her günü, her saati vardiyalı olarak çalışma şekline uyum sağlayabilmesine özen gösterilirken, adayların düzgün bir diksiyona sahip olmasına da önem veriliyor. Müşteri odaklı çalışmalarını yürütebilecek, ikna kabiliyeti yüksek olan adaylar arasından personel alımı gerçekleştirecek olan banka, adayların aynı zamanda zaman planlaması yapabilme yeteneğine sahip olmasına, değişimlere ayak uydurabilmesine, yüksek iletişim becerisine sahip olmasına ve sabırlı olmasına önem veriyor.

İş başvurusu yapacak olan erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmasına ya da en az 2 yıl tecilli olmasına önem veren TEB, adayların satış hedefli çalışmasına özen gösterirken, aynı zamanda Eskişehir’de ikâmet edilmesine de önem veriyor.

TEB tarafından 12 Ekim 2017 tarihinde açılan çağrı merkezi personel alımı ilanına, hemen altta yer alan bağlantıyı kullanarak 4 Mart 2018 tarihine kadar iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-1200728

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın