Ana SayfaBanka İş İlanlarıHalkbank Türkiye Geneli KPSS'siz 1.000 Kişilik Servis Görevlisi Alımı Yapacak!

Halkbank Türkiye Geneli KPSS’siz 1.000 Kişilik Servis Görevlisi Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Halkbank Türkiye genelinde bulunan tüm şubeleri için toplamda 1.000 kişilik kadro açığı bulunan ‘Servis Görevlisi’ kadrosu için banka sınavı usulü ile personel alımı gerçekleştirecek.

Halkbank, bankacılık sınavı düzenleyerek, sınavdan başarılı olan adaylar arasından 1.000 kişilk yeni bir istihdam yaratacak.

Halkbank Servis Görevlisi Banka Personel Alımı Şartları

Halkbank tarafından sunulan şartlar arasında ilk sırada T.C. vatandaşı olmak yer alırken, ikinci sırayı kamu haklarından mahrum bırakılmamak yer alıyor. Banka, 6 aydan fazla hapis yatmış ya da af ile sanılmış olunsa dahi; hırsızlık, sahtecilik, dolandırıcılık gibi suçlardan hüküm giymemiş kişilerin başvuru yapmasını talep ederken, aynı zamanda Bankacılık Kanunu gereğince bankalarda çalışılması yasaklanmamış kişilerin banka iş ilanına başvuru yapmasına talep ediyor.

1987 ve sonrasında doğmuş kişilerin iş başvurusu yapmasını talep eden Halkbank, üniversitelerde en az 4 yıllık bölümlerden mezun olunmuş olmasına, sağlık durumu açısından herhangi bir engelin bulunmamasına, erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış ya da en az 1 Eylül 2018 tarihine kadar tecilli olmasına önem gösterirken, davranış, hareket ve özgeçmiş açısından bankacılık mesleğine uygun olunmasına özen gösteriyor.

Halkbank Banka Sınavı Ne Zaman?

Halkbank tarafından açılan 1.000 kişilik kadro için düzenlenecek olan yazılı sınav için 18 Ekim 2017 tarihinde başlayan ve 9 Kasım Perşembe günü mesai bitimine kadar devam edecek olan 75 Türk Lirası tutarındaki başvuru bedelini Halkbank şubelerine yatırmanız gerekiyor.

Başvuru ücretini yatırdıktan sonra aynı tarih aralığında Halkbank’a ait resmi internet sitesi üzerinden halkbank.istanbul.edu.tr adresine yönlenerek Sınav Başvuru Formunu eksiksiz olarak doldurup, bankacılık sınavına başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekiyor.

Başvurusu kabul edilen adayların duyuruları yine aynı internet sitesi üzerinden 1 Aralık 2017 ve 10 Aralık 2017 tarihleri arasında duyurulurken, aynı platform üzerinden edinilebilecek olan sınav giriş belgesi ile 10 Aralık 2017 tarihinde; dana, Antalya, Ankara, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Kayseri, Samsun ve Trabzon olmak üzre toplamda 14 farklı şehirde düzenlenecek olan banka sınavına katılım gösterebilecekler.

Ücretinizi yatırdıktan sonra banka iş ilanına başvuru yapmak isterseniz, hemen aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://halkbank.istanbul.edu.tr 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
65TakipçilerTakip Et
2,237TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2023 Haziran Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2023 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Haziran)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Haziran 2023!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Akbank Hukuk Departmanı için Avukat Alımı Yapacak!

Akbank, banka iş ilanları kategorisinde yayımladığı yeni bir ilanla hukuk departmanında görevlendirmek üzere Avukat...

ING Bank 11 Farklı İlde Ticari/Kobi Şube Yönetici Adayları Arıyor!

Türkiye'nin önde gelen bankalarından bir tanesi olan ING Bank, bünyesi dahilince çalıştırmak üzere yeni Kobi Portföy Yöneticileri arıyor.

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımı!

Banka, İstanbul'daki şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Garanti BBVA Müşteri...