Ana SayfaBanka İş İlanlarıHalkbank Türkiye Geneli KPSS'siz 1.000 Kişilik Servis Görevlisi Alımı Yapacak!

Halkbank Türkiye Geneli KPSS’siz 1.000 Kişilik Servis Görevlisi Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Halkbank Türkiye genelinde bulunan tüm şubeleri için toplamda 1.000 kişilik kadro açığı bulunan ‘Servis Görevlisi’ kadrosu için banka sınavı usulü ile personel alımı gerçekleştirecek.

Halkbank, bankacılık sınavı düzenleyerek, sınavdan başarılı olan adaylar arasından 1.000 kişilk yeni bir istihdam yaratacak.

Halkbank Servis Görevlisi Banka Personel Alımı Şartları

Halkbank tarafından sunulan şartlar arasında ilk sırada T.C. vatandaşı olmak yer alırken, ikinci sırayı kamu haklarından mahrum bırakılmamak yer alıyor. Banka, 6 aydan fazla hapis yatmış ya da af ile sanılmış olunsa dahi; hırsızlık, sahtecilik, dolandırıcılık gibi suçlardan hüküm giymemiş kişilerin başvuru yapmasını talep ederken, aynı zamanda Bankacılık Kanunu gereğince bankalarda çalışılması yasaklanmamış kişilerin banka iş ilanına başvuru yapmasına talep ediyor.

1987 ve sonrasında doğmuş kişilerin iş başvurusu yapmasını talep eden Halkbank, üniversitelerde en az 4 yıllık bölümlerden mezun olunmuş olmasına, sağlık durumu açısından herhangi bir engelin bulunmamasına, erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış ya da en az 1 Eylül 2018 tarihine kadar tecilli olmasına önem gösterirken, davranış, hareket ve özgeçmiş açısından bankacılık mesleğine uygun olunmasına özen gösteriyor.

Halkbank Banka Sınavı Ne Zaman?

Halkbank tarafından açılan 1.000 kişilik kadro için düzenlenecek olan yazılı sınav için 18 Ekim 2017 tarihinde başlayan ve 9 Kasım Perşembe günü mesai bitimine kadar devam edecek olan 75 Türk Lirası tutarındaki başvuru bedelini Halkbank şubelerine yatırmanız gerekiyor.

Başvuru ücretini yatırdıktan sonra aynı tarih aralığında Halkbank’a ait resmi internet sitesi üzerinden halkbank.istanbul.edu.tr adresine yönlenerek Sınav Başvuru Formunu eksiksiz olarak doldurup, bankacılık sınavına başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekiyor.

Başvurusu kabul edilen adayların duyuruları yine aynı internet sitesi üzerinden 1 Aralık 2017 ve 10 Aralık 2017 tarihleri arasında duyurulurken, aynı platform üzerinden edinilebilecek olan sınav giriş belgesi ile 10 Aralık 2017 tarihinde; dana, Antalya, Ankara, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Kayseri, Samsun ve Trabzon olmak üzre toplamda 14 farklı şehirde düzenlenecek olan banka sınavına katılım gösterebilecekler.

Ücretinizi yatırdıktan sonra banka iş ilanına başvuru yapmak isterseniz, hemen aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://halkbank.istanbul.edu.tr 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.