Ana SayfaKredilerŞekerbank'tan Çocuk Eğitim Kredisi Kampanyası!

Şekerbank’tan Çocuk Eğitim Kredisi Kampanyası!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Yıllardır Türkiye’de hizmet veren, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan, ihtiyaçlara özel kredi kampanyaları, müşterilerine özel ödeme planları düzenleyen Şekerbank, yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Çocuklarının eğitim masraflarını karşılamakta zorluklar çeken, nakit problemleri olan, kara kara ödemeleri nasıl gerçekleştireceğini düşünen anne ve babalar için Şekerbank, Çocuk Eğitim Kredisi Kampanyası düzenledi.

Çocuk Eğitim Kredisi Kampanyası faiz oranları yüzde 1,60’tan başlamaktadır. Faiz oranları bireylerin tercih ettikleri kredi ödeme planlarına göre değişkenlik göstermektedir. 24 aya kadar yapılan ödeme planlarında yüzde 1,60 oranında faiz uygulayan banka, 24 ay ile 36 ay arasındaki ödeme planlarında yüzde 1,61 oranında, 36 ay ile 48 ay arasındaki ödeme planlarında ise yüzde 1,62 oranında faiz uygulamaktadır. Azami 48 ay vadeye kadar ödeme planları düzenleyen Şekerbank, 48 aydan fazla vadelendirme yapmamaktadır.

Banka, kredi için üst limit tutarı belirlemiştir. Bu limit 30 bin Türk Lirasıdır.

Avantajlı faiz oranları ile müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına yardımcı olan banka, kredi başvuru sırasında bireylerden nüfus cüzdanları ile beraber, aylık net gelir durumlarını gösteren maaş bordrosunu, eğitim harcamalarına ilişkin proforma fatura, gerekli görülmesi halinde adres teyiti için ikamet belgesi ile ek belgelerin getirilmesi gerekmektedir. Kefilsiz olarak sunulan kredi değerlendirme kapsamında yapılan incelemeler sonrasında kefil istenebilmektedir. Kefil istenmesi halinde krediye ilişkin belgeleri kefillerin de getirmeleri gerekmektedir. Çocuk Eğitim Kredisi kampanyası başvuruları banka şubelerinden yapılmaktadır.

Kredi kapsamında yapılan dosya masrafları için Şekerbank, alınan kredi tutarının en fazla binde beşi kadar kredi tahsis ücreti tahsil etmektedir. Kredi tahsis ücreti tüm ödeme süresince sadece bir kez alınmaktadır. Ayrıca yine bu ücretin içine banka sigorta muamele vergisi (BSMV) dahil edilmektedir. Alınan BSMV ücreti tahsis ücretinin yüzde 5’i kadardır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.