Şekerbank’tan Çocuk Eğitim Kredisi Kampanyası!

Yıllardır Türkiye’de hizmet veren, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan, ihtiyaçlara özel kredi kampanyaları, müşterilerine özel ödeme planları düzenleyen Şekerbank, yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Çocuklarının eğitim masraflarını karşılamakta zorluklar çeken, nakit problemleri olan, kara kara ödemeleri nasıl gerçekleştireceğini düşünen anne ve babalar için Şekerbank, Çocuk Eğitim Kredisi Kampanyası düzenledi.

Çocuk Eğitim Kredisi Kampanyası faiz oranları yüzde 1,60’tan başlamaktadır. Faiz oranları bireylerin tercih ettikleri kredi ödeme planlarına göre değişkenlik göstermektedir. 24 aya kadar yapılan ödeme planlarında yüzde 1,60 oranında faiz uygulayan banka, 24 ay ile 36 ay arasındaki ödeme planlarında yüzde 1,61 oranında, 36 ay ile 48 ay arasındaki ödeme planlarında ise yüzde 1,62 oranında faiz uygulamaktadır. Azami 48 ay vadeye kadar ödeme planları düzenleyen Şekerbank, 48 aydan fazla vadelendirme yapmamaktadır.

Banka, kredi için üst limit tutarı belirlemiştir. Bu limit 30 bin Türk Lirasıdır.

Avantajlı faiz oranları ile müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına yardımcı olan banka, kredi başvuru sırasında bireylerden nüfus cüzdanları ile beraber, aylık net gelir durumlarını gösteren maaş bordrosunu, eğitim harcamalarına ilişkin proforma fatura, gerekli görülmesi halinde adres teyiti için ikamet belgesi ile ek belgelerin getirilmesi gerekmektedir. Kefilsiz olarak sunulan kredi değerlendirme kapsamında yapılan incelemeler sonrasında kefil istenebilmektedir. Kefil istenmesi halinde krediye ilişkin belgeleri kefillerin de getirmeleri gerekmektedir. Çocuk Eğitim Kredisi kampanyası başvuruları banka şubelerinden yapılmaktadır.

Kredi kapsamında yapılan dosya masrafları için Şekerbank, alınan kredi tutarının en fazla binde beşi kadar kredi tahsis ücreti tahsil etmektedir. Kredi tahsis ücreti tüm ödeme süresince sadece bir kez alınmaktadır. Ayrıca yine bu ücretin içine banka sigorta muamele vergisi (BSMV) dahil edilmektedir. Alınan BSMV ücreti tahsis ücretinin yüzde 5’i kadardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.