Ana Sayfa Sigorta İş İlanlari Vakıfbank, Vakıf Emeklilik A.Ş Genel Başvuruları

Vakıfbank, Vakıf Emeklilik A.Ş Genel Başvuruları

-

Ülkemizde, banka iş ilanlarından sonra en yoğun tercih edilen iş alanlarından birisi de sigorta ve emeklilik şirketleridir. İşletme ve İktisat fakülteleri başta olmak üzere, yine aynı seviyelerde bankacılık sigotacılık yüksek okulu mezunu iş ilanları olarak sigorta ve emeklilik şirketlerine ilgili göstermektedir.

Türkiye de uzun yıllardır hizmetlerini sürdüren Vakıf Emeklilik A.Ş 2015 personel alımları için genel başvuruları almaktadır.
Çok sayıda Türkiye geneli şubeleri ve genel müdürlük kadrolarında istihdam edilmek üzere yeni çalışma arkadaşlarıyla yoluna devam etmek istemektedir. Vakıfbank T.A.O adı ile faaliyet gösteren Vakıfbank’ın iştiraki konumunda olan şirket, genç bankacı ve sigortacı adaylarına yayınladığı banka iş ilanları, sigortacılık iş ilanları ile ışık tutmaktadır.

Vakıfbank grubu bünyesinde yer alan Vakıf emeklilik iş ilanı için genel başvuruda bulunabilir, önyazınızda tercih ettiğiniz şehir bilgilerini verebilir ve bu büyük kurumun bir parçası olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Vakıfbank, Vakıf Emeklilik iş ilanı Genel Başvuru;

Genel nitelikler:
Vakıf Emeklilik Ailesi olarak, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın gelecek hayalleri için çalışıyoruz.

Son dönemlerin en hızlı büyüyen sektörlerinden biri olan Bireysel Emeklilik sektöründe; liderliğini pekiştirmiş, büyüyen, sektörün güven ve desteğini kazanmış şirketimizin yenilikçi, rekabetçi ve paylaşımcı ortamına özveriyle çalışacak, genç ve dinamik takım arkadaşlarını dahil etmek istiyoruz.

Siz de büyüyen bir sektörde büyüyen şirketimizde yer almak istiyorsanız, güncel özgeçmişiniz ile birlikte görev almak istediğiniz departmanı ön yazınızda belirterek genel başvuru yapabilirsiniz.

Vakıf 2015 Personel Alımı Başvuruları için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/vakif-emeklilik-a-s/genel-basvuru-is-ilani-i1054848/

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,260BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler