Ana SayfaSigorta İş İlanlariVakıfbank, Vakıf Emeklilik A.Ş Genel Başvuruları

Vakıfbank, Vakıf Emeklilik A.Ş Genel Başvuruları

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Ülkemizde, banka iş ilanlarından sonra en yoğun tercih edilen iş alanlarından birisi de sigorta ve emeklilik şirketleridir. İşletme ve İktisat fakülteleri başta olmak üzere, yine aynı seviyelerde bankacılık sigotacılık yüksek okulu mezunu iş ilanları olarak sigorta ve emeklilik şirketlerine ilgili göstermektedir.

Türkiye de uzun yıllardır hizmetlerini sürdüren Vakıf Emeklilik A.Ş 2015 personel alımları için genel başvuruları almaktadır.
Çok sayıda Türkiye geneli şubeleri ve genel müdürlük kadrolarında istihdam edilmek üzere yeni çalışma arkadaşlarıyla yoluna devam etmek istemektedir. Vakıfbank T.A.O adı ile faaliyet gösteren Vakıfbank’ın iştiraki konumunda olan şirket, genç bankacı ve sigortacı adaylarına yayınladığı banka iş ilanları, sigortacılık iş ilanları ile ışık tutmaktadır.

Vakıfbank grubu bünyesinde yer alan Vakıf emeklilik iş ilanı için genel başvuruda bulunabilir, önyazınızda tercih ettiğiniz şehir bilgilerini verebilir ve bu büyük kurumun bir parçası olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Vakıfbank, Vakıf Emeklilik iş ilanı Genel Başvuru;

Genel nitelikler:
Vakıf Emeklilik Ailesi olarak, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın gelecek hayalleri için çalışıyoruz.

Son dönemlerin en hızlı büyüyen sektörlerinden biri olan Bireysel Emeklilik sektöründe; liderliğini pekiştirmiş, büyüyen, sektörün güven ve desteğini kazanmış şirketimizin yenilikçi, rekabetçi ve paylaşımcı ortamına özveriyle çalışacak, genç ve dinamik takım arkadaşlarını dahil etmek istiyoruz.

Siz de büyüyen bir sektörde büyüyen şirketimizde yer almak istiyorsanız, güncel özgeçmişiniz ile birlikte görev almak istediğiniz departmanı ön yazınızda belirterek genel başvuru yapabilirsiniz.

Vakıf 2015 Personel Alımı Başvuruları için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/vakif-emeklilik-a-s/genel-basvuru-is-ilani-i1054848/

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...