Ana SayfaKredilerTEB'den Anında Onaylı, Sabit Faizli İhtiyaç Kredisi!

TEB’den Anında Onaylı, Sabit Faizli İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türk Ekonomi Bankası (TEB), müşterilerine özel çözümler ve avantajlı faiz oranları ile ihtiyaç kredisi sunuyor.

Yüzde 1,65 oranında ihtiyaç kredisi faiz oranı uygulayan TEB, sabit faizler kullanıyor, piyasada meydana gelen faiz değişimlerinden, müşterinin aldığı kredi tutarından ya da düzenlenen ödeme planı süresine göre faizde değişiklik yapmıyor.

Anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapma imkanı tanıyan TEB, 36 aya varan vade seçenekleri ile ödeme imkanı sağlıyor.

TEB anında kredi başvurusu için bankanın internet sitesinden gerçekleşiyor. Başvuruların onaylanması halinde de bireylerin kredi kapsamına talep edilen belgeleri banka şubesine getirmesi, kredinin son evrak imzalama işlemlerinin yapılması gerekiyor. Söz konusu kredi için istenilen belgeler, kişilerin nüfus cüzdanları ya da ehliyetlerinin fotokopisi, gelir belgesi ya da maaş bordrosu, gerekli görülmesi halinde de ikametgah adresi olmaktadır. Ayrıca banka inceleme sonrasında müşterilerinden kefil talep edebilmektedir. Bu durumda kefillerinde aynı belgeleri getirmeleri gerekmektedir.

Kredi onayında bireylerin 24 saat içinde banka şubelerine gitmeleri gerekmektedir. Onay için banka telefonla, mesajla ya da maille bilgilendirme yapmaktadır.

Kredi kullanımlarında yapılan dosya masrafları için temin edilen kredi miktarının en fazla binde beşi olacak şekilde kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir. Bu ücret tüm müşterilerden ve tüm ödeme planı süresince bir kez alınmaktadır. Ayrıca gayrimenkullerini ipotek ettirerek kredi imkanından yararlanmak isteyenler için de 159 TL tutarında ipotek tesis ücreti ve ortalama 508 TL tutarında ekspertiz ücreti tahsil edilmektedir. Ekspertiz ücreti gayrimenkulün bulunduğu lokasyona göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca yine kredi kapsamında müşterilerin sigorta yaptırmaları istenmektedir. Ancak sigorta ücretleri müşterilerin demografik bilgilerine göre değişkenlik göstermektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.