Krediler TEB'den Anında Onaylı, Sabit Faizli İhtiyaç Kredisi!

TEB’den Anında Onaylı, Sabit Faizli İhtiyaç Kredisi!

Son Güncelleme:

Türk Ekonomi Bankası (TEB), müşterilerine özel çözümler ve avantajlı faiz oranları ile ihtiyaç kredisi sunuyor.

Yüzde 1,65 oranında ihtiyaç kredisi faiz oranı uygulayan TEB, sabit faizler kullanıyor, piyasada meydana gelen faiz değişimlerinden, müşterinin aldığı kredi tutarından ya da düzenlenen ödeme planı süresine göre faizde değişiklik yapmıyor.

Anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapma imkanı tanıyan TEB, 36 aya varan vade seçenekleri ile ödeme imkanı sağlıyor.

TEB anında kredi başvurusu için bankanın internet sitesinden gerçekleşiyor. Başvuruların onaylanması halinde de bireylerin kredi kapsamına talep edilen belgeleri banka şubesine getirmesi, kredinin son evrak imzalama işlemlerinin yapılması gerekiyor. Söz konusu kredi için istenilen belgeler, kişilerin nüfus cüzdanları ya da ehliyetlerinin fotokopisi, gelir belgesi ya da maaş bordrosu, gerekli görülmesi halinde de ikametgah adresi olmaktadır. Ayrıca banka inceleme sonrasında müşterilerinden kefil talep edebilmektedir. Bu durumda kefillerinde aynı belgeleri getirmeleri gerekmektedir.

Kredi onayında bireylerin 24 saat içinde banka şubelerine gitmeleri gerekmektedir. Onay için banka telefonla, mesajla ya da maille bilgilendirme yapmaktadır.

Kredi kullanımlarında yapılan dosya masrafları için temin edilen kredi miktarının en fazla binde beşi olacak şekilde kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir. Bu ücret tüm müşterilerden ve tüm ödeme planı süresince bir kez alınmaktadır. Ayrıca gayrimenkullerini ipotek ettirerek kredi imkanından yararlanmak isteyenler için de 159 TL tutarında ipotek tesis ücreti ve ortalama 508 TL tutarında ekspertiz ücreti tahsil edilmektedir. Ekspertiz ücreti gayrimenkulün bulunduğu lokasyona göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca yine kredi kapsamında müşterilerin sigorta yaptırmaları istenmektedir. Ancak sigorta ücretleri müşterilerin demografik bilgilerine göre değişkenlik göstermektedir.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,422BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,626TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,536TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler