Garanti Bankası, Mortgage Departmanına Saha Satış Personeli Alımı Yapacak!

0

Garanti Bankası, alanında uzman olan personelleri ile birlikte oluşturduğu Garanti Mortgage departmanı için yeni personel alımları yapacağını duyurdu.

Garanti Mortgage İçin Saha Satış Personeli Alımı Yapılacak

Garanti Bankası, konut kredisi alanında sahip olduğu payı büyütmek, daha fazla vatandaşa mortgage ürünlerini sunabilmek adına önemli kampanyalara imza atmaya devam ediyor. Konut kredisi ürünlerini diğer kredi ürünlerinden ayırarak; hem satın alınacak konuta karar verilmesi, hem de temin edilecek konut kredisi için en uygun ödeme planının oluşturulması adına Garanti Mortgage departmanı ile çalışan banka, bu departmanın saha satış ekibi için banka personel alımı yapacağını duyurdu.

Saha Satış Personel Alım İlanı İçin Gerekli Şartlar

Garanti Bankası, Garanti Mortgage Saha Satış Elemanı kadrosu için iş başvurusu yapacak bankacı adaylarının, en az 2 yıllık önlisans bölümlerinden veya 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun olmalarını talep ediyor. MS Office programlarına hakim olunmasını, iyi derece kullanılabilmesini önemseyen banka, erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmasını ya da en az 2 yıl tecilli olmuş olmasını önemsiyor.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank İş İlanları: Eylül 2022 (Deneyimli-Deneyimsiz)

Garanti Mortgage saha satış elemanı kadrosu için banka iş başvurusu yapacak olan adayların saha alanında çalışmayı kabul ediyor olması gerekirken, ikna kabiliyetinin yüksek olmasına, iletişim alanında başarılı olmasına, yoğun tempoya ayak uydurabilmesine banka tarafından önem veriliyor.

Mesleki geçmişinde kredi kartı satış departmanı, ilaç ve tıbbi malzeme mümessilliği ve sigorta satışı gibi aktif saha satış işlemlerinde görev almış adayların ön planda tutulacağı iş başvuruları, 31 Aralık 2017 tarihine kadar devam edecek. Son başvuru tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-mortgage-saha-satis-temsilcisi-1797956

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın