Banka İş İlanları Şekerbank Müşteri Temsilcisi Kadrosu İçin İş İlanı Yayınladı

Şekerbank Müşteri Temsilcisi Kadrosu İçin İş İlanı Yayınladı

Son Güncelleme:

Şekerbank sahip olduğu ‘Anadolu Bankacılığı’ misyonunu benimseyecek, bankacılık kariyerini hedef olarak edinmiş bankacı adayları arasından ‘işletme bankacılığı müşteri temsilcisi’ kadrosuna personel alımı gerçekleştirecek.

Şekerbank, yapacağı personel alımı için adayların ‘Anadolu Bankacılığı’ misyonunu benimsemesini, Şekerbank’ın sahip olduğu dinamik yapı içerisinde bir bankacılık kariyeri hedeflemesini önemseyerek ‘İşletme Bankacılığı Müşteri Yetkilisi’ kadrosu için personel alımı yapacağını duyurdu.

İş Başvurusu İçin Gerekli Şartlar

Şekerbank üniversitelerde dört yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun olan banka personeli adaylarının ön planda tutulacağını ifade ederken, aynı zamanda adayların İstanbul’un Anadolu yakasında ikâmet etmesini önemsiyor. İşletme Bankacılığı alanında en az üç yıllık tecrübe sahibi olan ve portföy yönetimi geçmişi olan adayların iş başvurusu yapmasını talep eden Şekerbank, adayların aynı zamanda takım çalışma sı ile uyumlu olmasına, ikna kabiliyetinin yüksek olmasına, kendine güveni olmasına, satış kabiliyetine sahip olmasına, erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olmasına ve esnek olan çalışma saatleri ile uyum sağlayarak çalışılabilmesine önem veriyor.

Yapılacak İş Tanımı ve İş Başvurusu

Şekerbank ‘İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi’ kadrosu için işe alım yapılacak banka personellerinin tüm işletme ürünlerinin; müşterilere sunumu, tanıtımı, pazarlaması ve satışı konularında görev alması, gerçekleştirilen bu faaliyetler ile birlikte belirlenen hedefin, verimliliğin yükseltilerek, müşteri portföyünün genişletilmesini talep ediyor. Bu pozisyonda çalışacak olan adaylardan Şekerbank’ın banka politikasına uygun bir şekilde hedef müşteri tespit etmesini bekleyen banka, aynı zamanda elde edilen müşterilerin de kalıcı olarak bağlanmasını, bahsi geçen pozisyonda çalışacak adayların sorumluluğuna teslim ediliyor.

Şekerbank tarafından 30 Ekim tarihinde açılan bu iş ilanına aşağıda yer alan iş başvurusu bağlantısını kullanarak 15 Aralık 2017 tarihine kadar başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-isletme-bankaciligi-musteri-temsilcisi-1895807

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,409BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,644TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,530TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler