Ana SayfaKredilerAkbank'tan İmzasız 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Akbank’tan İmzasız 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

Akbank, müşterilerine özel, anında 30 bin Türk Lirasına kadar başvuru yapabilecekleri ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

İhtiyaç kredisi kapsamında Direkt Kredi Kampanyası düzenleyen Akbank, 48 ay vadeye kadar uzanan, yüzde 1,47 oranı ile sabit faizli ödeme imkanları sağlamaktadır. Faiz oranları kredi vadesi, kredi tutarına göre değişiklik göstermeyip, kredi geri ödeme planı da 48 aydan fazla olmamaktadır.

7 gün 24 saat, her an, belge gerektirmeden, imza atmadan bireylerin kullanabilecekleri kredi imkanı sağlayan Akbank, kredi incelemeleri sonrasında krediye onay verirse anında da müşterilerinin hesaplarına yatırmaktadır.

Anında kredi başvuruları Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil ya da Akbank Telefon şubesinden yapılmaktadır.

Kişilerin kredi kullanımı sırasında hayat sigortası yaptırmaları gerekmektedir. Hayat sigortası ödemeleri temin edilen kredi tutarının binde 13,82’sine tekabül etmektedir. Yani 10 bin Türk Lirası tutarında Direkt İhtiyaç Kredisi alan bir bireyin ödeyeceği yıllık hayat sigortası ücreti 132,82 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Ancak söz konusu hesaplamaları kişi özelinde farklılık gösterebilmektedir. Benzer şekilde bankanın ihtiyaç kredisi faiz oranlarında değişiklik yapma hakkı mevcuttur.

Alınan bir diğer ücret ise kredi tahsis ücretidir. Bu ücret temin edilen kredinin en fazla binde beşine tekabül etmektedir. Ayrıca kredi tahsis ücreti herkesten bir defalığına alınıp, kredi ödemeleri süresince bir kez daha alınmamaktadır.

5.000 TL Direkt Kredi

Akbank Direkt Kredi Kampanyasına ilişkin olarak 48 ay vadeli 5 bin TL anında kredi alan bir kişinin aylık kredi ödemesi 155,28 TL, kredi sonunda ödeyeceği toplam tutar 7 bin 453,47 TL, aylık maliyet oranı yüzde 1,7881, yıllık maliyet oranı yüzde 23,6985’e tekabül etmektedir. Alınan kredi tahsis ücreti ise 50 TL’dir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.