Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası Türkiye Genelinde Part Time Gişe Yetkilisi Alımı Yapacak!

Yapı Kredi Bankası Türkiye Genelinde Part Time Gişe Yetkilisi Alımı Yapacak!
Y

-

Yapı Kredi Bankası, üniversite öğrencisi ya da mezunu olan adaylar arasından part time gişe destek yetkilisi kadrosu için Türkiye genelinde personel alımı yapacağını duyurdu.

Yapı Kredi Bankası Türkiye genelinde yeni personel alımı yapacağını duyuran bir iş ilanı yayınladı. 2 Kasım 2017 tarihi itibariyle yayınlanan iş ilanında banka Gişe Yetkilisi kadrosunda çalışan personellere destek sağlayan “Part Time Gişe Destek Yetkilisi” kadrosu için personel alımı yapacağını duyurdu.

Yapı Kredi Bankası Gişe Destek Yetkilisi İş İlanı Şartları

Açılacak kadro için İktisadi ve İdari Bilimler ve Mühendislik Fakülteleri’nde 3. Sınıf, 4. Sınıf öğrencisi olan ya da mezun olmuş kişilerin iş başvurusu yapmasını talep eden Yapı Kredi Bankası, adayların aynı zamanda 28 yaşından gün almamış olmasını önemsiyor. İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek olan adayların iş başvurusu yapmasını talep eden banka, takım çalışması ile uyumlu bir şekilde çalışabilecek adaylar arasından banka personel alımı gerçekleştireceğini belirtiyor.

Banka iş ilanına iş başvurusunda bulunacak olan adayların MS Office programlarına hakim olmasına ve bu uygulamaları etkin bir şekilde kullanabilmesine önem veren Yapı Kredi Bankası, part time olarak istihdam edilecek adayların Pazartesi günler, Cuma günleri ve yoğun günlerde görevlendirileceğini belirtiyor.

Bankacılık sektöründe önemli bir konuma sahip olan Yapı Kredi Bankası, üniversite öğrencileri ve yeni mezunlar için oldukça önemli bir iş tecrübesi fırsatı sunarken, adayların Türkiye genelinde açılan bu iş ilanına ikâmet ettikleri şehirleri belirterek başvurmalarını talep ediyor.

Yapı Kredi Bankası Gişe Destek Yetkilisi İş Başvurusu

Yapı Kredi Bankası tarafından 2 Kasım 2017 tarihinde açılan bu banka iş ilanına, hemen aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak 11 Aralık 2017 tarihine kadar iş başvurusu gerçekleştirebilir, part time olarak bankacılık sektöründeki ilk tecrübenizi elde edebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-part-time-gise-destek-yetkilisi-1893550

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,260BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol