Krediler Ziraat Bankası 40.000 TL Masrafsız Kredi!

Ziraat Bankası 40.000 TL Masrafsız Kredi!

Son Güncelleme:

Ülkemizdeki kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası, müşterilerine özel masrafsız ihtiyaç kredisi sunuyor.

Masrafsız ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,34 olarak belirlenmiştir. Sabit faizli ihtiyaç kredisi sunan banka, 48 ay vadeye kadar da ödeme imkanları sağlıyor. Hem aydan aya eşit tutarlarda hem de 3 aydan bir eşit tutarlarda olmak üzere 2 farklı türde ödeme imkanı sağlayan banka, müşterilerine en uygun ihtiyaç kredisi ödeme planlarını sunmaktadır. Kredi başvurusunda müşterilerinden gelir belgelerini talep eden banka, gelir belgelerini inceler, aylık kredi ödemelerini gelire uygun olacak şekilde planlar.

Ziraat Bankası masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kredi tutarının en fazla binde beşi kadar alınan kredi tahsis ücreti tahsil edilmez. Aynı şekilde istihbarat ve haberleşme ücreti de alınmaz.

Kredi başvurusu banka şubelerinden yapılmaktadır. Banka şubesi haricinde başvuru kanalları bulunmamaktadır. Banka, başvuru sırasında müşterilerinden eksiksiz doldurulmuş kredi başvuru formu, T.C. kimlik numarasının yazılı olduğu nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaporttan herhangi birinin fotokopisi, çalıma durumuna göre değişkenlik gösteren gelir belgesi, krediye ilişkin istenebilecek ek belgelerin getirilmesi gerekmektedir.s

40.000 TL Masrafsız İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Ziraat Bankasından temin edilen 40.000 TL masrafsız ihtiyaç kredisi için 48 ay vadeli ödeme planı düzenlendiğinde aylık kredi taksit tutarı bin 202,26 TL, yıllık maliyet oranı ise yüzde 21,0974 olmaktadır. Aynı kredi tutarı için 36 ve 24 ay vadeli ödeme planları düzenlendiğinde aylık kredi taksit tutarları sırası ile bin 472,23 TL ve 2 bin 22,10 TL, yıllık maliyet oranı ise değişmez.

40.000 TL kredi için 48, 36 ve 24 ay vadeli ödeme planlarında 3 ayda bir ödemeli plan düzenlenmesi halinde kredi taksit tutarları sırası ile 3 bin 661,68 TL, 4 bin 484,79 TL ve 6 bin 161,11 TL olmaktadır.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,148BeğenenlerBeğen
7,202TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,492TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler