Ziraat Bankası 40.000 TL Masrafsız Kredi!

Ülkemizdeki kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası, müşterilerine özel masrafsız ihtiyaç kredisi sunuyor.

Masrafsız ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,34 olarak belirlenmiştir. Sabit faizli ihtiyaç kredisi sunan banka, 48 ay vadeye kadar da ödeme imkanları sağlıyor. Hem aydan aya eşit tutarlarda hem de 3 aydan bir eşit tutarlarda olmak üzere 2 farklı türde ödeme imkanı sağlayan banka, müşterilerine en uygun ihtiyaç kredisi ödeme planlarını sunmaktadır. Kredi başvurusunda müşterilerinden gelir belgelerini talep eden banka, gelir belgelerini inceler, aylık kredi ödemelerini gelire uygun olacak şekilde planlar.

Ziraat Bankası masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kredi tutarının en fazla binde beşi kadar alınan kredi tahsis ücreti tahsil edilmez. Aynı şekilde istihbarat ve haberleşme ücreti de alınmaz.

Kredi başvurusu banka şubelerinden yapılmaktadır. Banka şubesi haricinde başvuru kanalları bulunmamaktadır. Banka, başvuru sırasında müşterilerinden eksiksiz doldurulmuş kredi başvuru formu, T.C. kimlik numarasının yazılı olduğu nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaporttan herhangi birinin fotokopisi, çalıma durumuna göre değişkenlik gösteren gelir belgesi, krediye ilişkin istenebilecek ek belgelerin getirilmesi gerekmektedir.s

40.000 TL Masrafsız İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Ziraat Bankasından temin edilen 40.000 TL masrafsız ihtiyaç kredisi için 48 ay vadeli ödeme planı düzenlendiğinde aylık kredi taksit tutarı bin 202,26 TL, yıllık maliyet oranı ise yüzde 21,0974 olmaktadır. Aynı kredi tutarı için 36 ve 24 ay vadeli ödeme planları düzenlendiğinde aylık kredi taksit tutarları sırası ile bin 472,23 TL ve 2 bin 22,10 TL, yıllık maliyet oranı ise değişmez.

40.000 TL kredi için 48, 36 ve 24 ay vadeli ödeme planlarında 3 ayda bir ödemeli plan düzenlenmesi halinde kredi taksit tutarları sırası ile 3 bin 661,68 TL, 4 bin 484,79 TL ve 6 bin 161,11 TL olmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.