Akbank Gişe Yetkilisi Personel Alımı Yapacağını Duyurdu!

0

Akbank gişe yetkilisi kadrosunda doğabilecek açık pozisyonlar için genel başvuru iş ilanı yayınladı

Akbank, Türkiye genelinde oldukça geniş bir şube ağına sahip, gittikçe genişleyen müşteri portföyü ile Türk bankacılık sektöründeki güçlü konumunu devam ettiriyor. Banka tarafından şubelerde istihdam edilmek üzere; oluşabilecek kadro açıkları için genel başvuru ilanı yayınlandı.

Akbank Gişe Yetkilisi Personel Alımı Şartları

Akbank tarafından talep edilen şartların ilk sırasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak yer alırken, doğum tarihi 1989 yılı ve sonrasında olanların gerçekleştireceği iş başvuruları dikkate alınıyor. Örgün öğretim lisans mezunu olan bankacı adaylarının iş başvurusu yapmasını talep eden Akbank, erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olmasına ya da en az 2 yıl tecilli olmasına önem veriyor.

Banka iş ilanına başvuru yapacak olan adayların müşteri odaklı, kalite odaklı, ikna yeteneğine sahip olmasına önem veren Akbank, adayların dinamik bir yapıya sahip olmasına, güler yüzlü olmasına, etkileyici bir iletişim yeteneğine sahip olmasına önem veriyor.

Banka iş başvurusu yapacak olan adayların yoğun bir çalışma temposuna ayak uydurmasına, takım çalışmasında verimli olmasına önem veren Akbank, aynı zamanda son 6 ay içerisinde Akbank tarafından düzenlenmiş banka sınavına katılım sağlanmamış olmasına önem veriyor.

Akbank aynı zamanda, Akbank tarafından daha önce düzenlenmiş banka mülakatına katılım sağlayıp, kabul edilmemiş adayların iş başvurusu yapmasını talep ediyor.

Akbank Gişe Yetkilisi Başvuru Şartları

Akbank tarafından 27 Eylül 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına 13 Kasım 2017 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-istanbul-anadolu-1706177

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version