Ana SayfaBanka İş İlanlarıHSBC Bank Lise Mezunu Engelli Banka Personeli Alımı Yapacak

HSBC Bank Lise Mezunu Engelli Banka Personeli Alımı Yapacak
H

-

HSBC Bank, yayınladığı banka iş ilanı ile engelli personel alımı yapacağını duyurdu.

HSBC Bank yayınladığı banka iş ilanına başvuru yapan adaylar arasından engelli banka personeli alımı yapacağını duyurdu. İzmir’deki HSBC Bank şubelerinde istihdam edilmek üzere alım yapılacak olan engelli banka personeli için HSBC Bank tarafından talep edilen genel özellikler şu şekilde.

HSBC Bank Engelli Banka Personeli Şartları

HSBC Bank banka iş başvurusu yapacak olan engelli vatandaşların ilk etapta Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’na kayıtlı olmasına önem veriyor. Adayların en az lise mezunu olmasına önem veren HSBC Bank, adayların MS Office programlarına hakim olmasına ve programları etkin bir şekilde kullanabilmesine önem veriyor.

Alınacak engelli banka memuru için iş başvurusu yapan adayların ikna kabiliyetlerinin güçlü olmasına, iletişim becerisine sahip olmasına önem veren HSBC Bank, takım çalışması ile uyum sağlayabilecek adaylar arasından personel alımı gerçekleştireceğini belirtiyor.

HSBC Bank tarafından açılan banka iş ilanına başvuru yaparken, cep telefonu, mail adresi gibi iletişim bilgilerinizi yanlış girmeniz halinde banka sizinle iletişim kuramayacağı için iş başvurunuz olumsuz sonuçlanacaktır. HSBC Bank’ın banka mülakatına davet edebilmesi için iş başvurusu aşamasında iletişim bilgilerinizi doğru şekilde girmelisiniz. HSBC Bank, başvuru yapan adaylar arasından alım yapacağı kişi ya da kişilere SMS, E-mail gönderimi yaparak mülakat daveti gerçekleştirecektir.

HSBC Bank İş Başvurusu

HSBC Bank tarafından 16 Ekim 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, 10 Kasım 2017 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile CV’lerini göndererek iş başvurularını gerçekleştirebilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/hsbc-bank-a-s-izmir-engelli-memur-1724178

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol